Rituals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

ALettah

2019. február 15.

Az állaga és az illata is különleges, érezhetően magas minőségű. A hidratáló hatásától nem dobtam el magam - normál bőrre, megelőzésképpen nagyon jó, de szerintem egy száraz, kicserepesedett bőrre nem ez a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Alexa9082

2018. november 28.

Nagyon szeretem az illatát:)) A kiszerelése praktikus,a legkisebb táskámban is elfér,és az elvártaknak megfelelően hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

jkm

2018. november 27.

Csak azt tudom mondani, amit a nagy dobozos Magic Touch-nál, hogy tökéletes. Ez a kiszerelés ráadásul praktikus, a táskámban mindig van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

scorpionqueen

2018. augusztus 7.

Nagyon gyengén hidratál, este bekenem a lábaim, másnap délre már fehéren cserepesek. Két csillagot csak azért kap, mert hamar beszívódik és nincs utóérzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

cattitude

2018. március 12.

finom, visszafogott az illata, jó az állaga, de az inci elrettentő, az ára meg ehhez képest nagyon magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Kara

2018. január 8.

Az illata nem rossz, de mondjuk az Ayurveda termékek illatához képest nekem elég enyhe...de egy cseresznyevirág illat nem is lehet olyan karakteres... :)
Viszont nagyon jól hidratál, ami nagy plusz pont mellette, mivel nagyon száraz bőröm van, illetve Sakura bőrradírral kombinálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

szilvi1984

2017. november 27.

Nagyon szerettem használni, jó az illata és megfelelően hidratál. Bár az összetevőket elnézve azért elbizonytalanodtam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Evie

2017. november 17.

A legjobb illatú, legtáplálóbb krém, amivel valaha dolgom volt. Órákig megmarad az illata, reggel is érzem magamon, ha előző nap bekentem a testem vele. Csodás csomagolása van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

danacanahai

2017. június 11.

Isteni illata van, imadom az egesz termekcsaladot. En repterrol szoktam beszerezni vagy a rituals.com-on rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Ági87

2014. május 31.

Isteni az illata, és pihe puha lesz tőle a bőr. Nem szeretek parfümöt használni, ebből szoktam a nyakamra kenni mielőtt megyek valahova és órákkal később is érezni az illatát. Sajnálom, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.