Rituals

Ár:   2600-2800 FT   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miskvx, Módosítva: 2015. július 7.

Ár:   2600-2800 FT
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Ez a tusoló-olaj segít abban hogy a bőröd barnaságát tovább megőrízd. A benne lévő olaj hidratálja a bőröd zuhanyozás közben így kevésbé halványul a színed. Tovább élvezheted a nyári barnaságodat.

creamchito

2017. december 29.

Én is egy hotelben találkoztam először ezzel a márkával Hollandiában, aztán az utcákon is felfigyeltem az üzleteire, végül fél évvel később szereztem be ezt az olajos tusfürdőt egy duty free shopban. Nagyon különleges, számomra keleties az illata. Az biztos, hogy nem egy szokványos illat. Általában szoláriumos nap után szoktam vele fürdeni, mivel nagyon jól hidratálja és selymessé teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

hvivienn

2017. november 9.

Elsőnek hotelekben találkoztam tusfürdőjével, az illatba beleszerettem. Ausztriában sikerült megvásárolnom most , ezt a terméket mert Magyarországon nem találtam. Már első nap után azon gondolkodtam mikor tudom megvenni a következőt. A párom és én is függők lettünk tőle, használata után a bőröm nagyon puha és illata is sokáig megmarad. Egyszerűen kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Plusskutya

2017. október 15.

Függő vagyok!
Csak áradozni tudok róla. Reptéri első találkozás, próbaképp kentem be magamat a testápolójával, egész hazaúton ezt szipuztam :-)))
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...
A barátnőm is ezt a szettet kapta tőlem ajándékba.
Azóta ő is függő :-)

A szettből ez a kedvencem.
Zuhanyozás után bekenem a szárazságra hajlamos porcikáimat, és leöblítem. Az illata délelőtt kitart, a bőrszárazságnak estig esélye sincs. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Függő vagyok!
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...
A barátnőm is ezt a szettet kapta tőlem ajándékba.
Azóta ő is függő :-)

A szettből ez a kedvencem.

hanita

2016. április 14.

A Rituals legjobb terméke! Az elmúlt két évben elhasználtam 4-5 flakonnal, 3 különböző illatcsaládból. Ez a narancs, keleties illatú tetszik legkevésbé, de ez egyéni preferencia. Tusfürdőzés után, nedvesen olajozom végig a testem majd leöblítem és mennyei hidratálást, illatot biztosít. Ez után nincs szükség egyéb testápolóra, és fantasztikusan indul a nap. A mindennapi luxus számomra ez a tusoló olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

malvada

2016. március 3.

Szettben kaptam, kézkrém, habfürdő és testradír mellett. Különleges, keleties illata van, bár már kicsit unalmas mivel a másik háromnak is ugyanilyen. Kicsit szárítja a bőröm, főleg a lábfejemen és a talpamon. A külcsín ötös. Csodálkozom az itteni leíráson, mármint hogy a barnaságot megőrzi, mert ezt sem a honlapon, sem a flakonon nem írják. Mondjuk arról úgysem tudnék nyilatkozni, mert színem az nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: BHT

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.