Rituals Tao Mei Dao Organic White Lotus And Yi Yi Ren Rich and Nourishing Body Cream

Rituals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Testápolók

Gazdag és tápláló testkrém. Selyempuhaságú érzetet hagy a bőrön. Magában egyesíti a fehér lótusz kellemes illatát és a yi yi ren védő tulajdonságait.

Az ősi Tao filozófia a yin és a yang egyensúlyba hozására fókuszál, így hozva békét és nyugalmat a zsúfolt életünkbe.

szilvida

2021. január 6.

Nagyon megszerettem a rövid idő alatt, mióta hasznàlom. Az illata csodálatos és akár egész nap kitart. A bőrömet puhává varázsolja és jól hidratálja. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert biztosan ùjra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

lizuka122

2020. január 31.

Nagyon kellemesen ápolja a bőrt, feltölt, hidratál. Kellemes illata sokáig megmarad a bőrömön. Eddig a legfinomabb testkrém, amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

dviki921011

2019. október 28.

Imádom szinte minden illatát próbáltam, minden termékét. Ez a light-os napjaim illata, púderes könnyű, nem túl hivalkodó. Testápolója hamar beszívódik, nem zsíros. De ahogy előttem is írták, elég borsos az ára DE mindig újra veszem évek óta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Kara

2018. január 8.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet ami 5* nálam :)
Az illatát eleinte szerettem, de így is elmondható, hogy különleges, nem jön szembe veled az utcán, mivel Magyarországon nem kapható, max a webshopjukban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet ami 5* nálam :)

cicababa

Korcsoport: >54
2017. október 2.

Jó termék, karakteres tartós illat. Tényleg nem mindennapi élmény, ha valakinek tetszik. Több terméket, illatot próbáltam már. Ennek ellenére szerintem túlárazott. A csomagolás nagyon elegáns, jó, hogy cserélhető a belseje, ha kifogyott a krém belőle. Meg kell fizetni a "felhajtást" körülötte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 2.

Fashionlover

2017. január 19.

Egyszerűen nem találok szavakat!!! A három termék közül ami a csomagban volt ezt imádom a legjobban!!! Iszonyatosan hiper szuper bársonyos utána a bőröm. Arról nem beszélve hogy még másnap fürdés előtt is érzem az illatát és azt h milyen pihe puha tőle a bőröm. Nagyon sajnálom h nálunk itthon nem kapható legalábbis én még nem fedeztem fel de ha valaki tudja hogy lehet venni akkor szóljon nekem légyszíves! Nekem ez abszolút csodaszer !!!!! 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

kneva

2016. szeptember 22.

Isteni illat, kellemes állag, hamar felszívódik. Jó illatú és pihe-puha bőrt hagyva maga után. Nekem az állaga a testvajakat idézi. Nagyon szeretem, 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.