Rival de Loop

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ×haci×, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

Bőrradír aktív szénnel, panthenollal és sárgabarack kivonattal. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, emellett megtisztítja a bőrt az egyéb szennyeződésektől, és puhává varázsolja azt.

Kozmi2

2020. január 31.

Hetente 2x használtam, nekem nagyon bevált. Szép tiszta és puha lett tőle a bőröm. Először jól leradíroztam vele az arcom, majd hagytam hatni, kb. 30 percig. Az illatát is nagyon szerettem. Szerintem ennyiért bőven megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

ildi95

2018. február 16.

Nagy reményekkel vettem meg, de nem hozta sajnos, amit vártam. Nagyon kevés a szemcse benne, ráadásul radírozásra nem igazán használható. Nagyon híg, a pakolás és az arckrém állaga között mozog. Ráadásul rengeteget kellett felvinni, hogy valami történjen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

anidek

2017. november 13.

Én nagyon megkedveltem ezt a radírt. Szeretem az illatát. Arckefével használom, mintha ahhoz találták volna ki. Utána hosszú ideig tisztának és puhának érzem az arcomat. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

Az arahoz kepest szerintem megeri. Teny, hogy nem durva szemcses, de az en erzekeny boromre tokeletes. Nekem tetszik az illata, az allaga kicsit higabb a kelletenel, de nem veszes. Meg csak 2x hasznaltam, igy hatasat meg nem tudom biztosra, de egyenlore szep es puha a borom utana. Napi tisztitasnak megfelelo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Yette

(!)
2017. augusztus 23.

Az árából kiindulva nem vártam sokat, és azt körülbelül meg is kaptam tőle.
Igen kellemes illata van, és jól tisztítja a bőrt, nagyon kevés benne a radírozó szemcse így az állaga elég hígra sikerült és nem nagyon tisztítja a pórusokat, ebből kifolyólag arcradírként számomra nem nagyon használható, de érzékeny bőrűeknek szerintem megér egy próbát.

De szerintem én maradok az általam jól bevált kávézacc+méz/kókuszolaj kombinációnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Az árából kiindulva nem vártam sokat, és azt körülbelül meg is kaptam tőle.

Juuice

2017. július 3.

Hű, ez nagyon extrém, hogy fekete az arctisztító, nekem korábban nem volt ilyenem. Eléggé folyik, érdemes inkább a zuhanyban használni, mintsem a csap fölött, mert utána lehet mindenhonnan takarítani a fekete cseppeket. Szerintem szépen tisztít, bár nem igazan radír ez, meg nem is sima tisztító gél, valahol a kettő között, ezekkel a kis apró szemcsékkel. Szerintem jo vétel volt, a lényeg, hogy a lehozza napi koszt és a pórusokat megtisztítja, de nem hiszem, h alkalmas mindennapi használatra a szemcsés miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

mimmike

2017. június 12.

Ha kézzel dörzsölöm, maximum arcmosásra jó, radírozásra nem. Ehhez túl kevés a szemcse benne. De arctisztító kefével használva zseniális. Nagyon tiszta és sima lett tőle a bőröm, az illatát is nagyon szeretem. Persze így nem használom napi szinten, csak heti 2-3 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

pannapanna999

2017. május 20.

Hahó mindenki!!! Próbáljátok ki úgy, hogy amikor felkentek egy adag kulimászt a képetekre, kicsit dörzsöljétek át vele a bőrt, aztán hagyjátok hatni kb 6-10 percig, amíg kicsit megszárad. Így nekem bevált ^^
Remélem, még sokáig marad a polcokon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Remélem, még sokáig marad a polcokon :)

titinem

2017. március 26.

Az én bőröm elég érzékeny, durva szemcséket nem bírja.
Nekem ez éppen megfelel,vibrasonic arctisztító géppel használom, így eleg hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Az én bőröm elég érzékeny, durva szemcséket nem bírja.

juventina07

2017. március 26.

Nagyon gyenge termék,nekem nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon gyenge termék,nekem nem jött be

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone