Rival de Loop

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: baalintanikoo, Módosítva: 2021. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Finom összetevőkkel lágyan tisztítja a bőrt. A különösen puha bőrradírszemcsék kíméletesen és mélyen távolítják el a megvastagodott, elhalt hámsejteket. A panthenol és uborka kivonat megőrzi a bőr nedvességtartalmát és finomítja a bőrt.

mokojka

2017. február 11.

A fehér tubusos,sárgabarackos változatot kerestem,de hónapok óta nem látom a Rossmann-ban,ezért annak hatékonyságán felbuzdulva ezt választottam.
Ennek kicsit gyengébb a radírozó hatása,de azért még jónak mondható.Nem szárítja,nem irritálja a bőröm,az illata nem tolakodó,összességében nem lehet rá rossz szavam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 11.

mezespuszedli

2017. február 8.

Nehéz eset a bőröm mert érzékeny és száraz, utóbbi főleg a jelenlegi időjárási körülmények mellett jelentkezik. A téli időszakban a kozmetikustól kapott kencék sem tudnak megbírkózni vele. Igazán jó bőrradírom még sosem volt, folyamatosan keresem a nekem valót. Sajnos ez a termék sem állta ki a próbát, nagyon szárította az egéybként is katasztrofálisan száraz bőröm. Azt értékelem benne, hogy kicsik a szemcséi, de ez nem elég két csillagnál többre. A száraz utóhatás miatt abban sem vagyok biztos, hogy működött a radírozás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

juditkaa70

2016. augusztus 6.

Semmi különlegeset nem éreztem,nekem ez a márka annyira nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Semmi különlegeset nem éreztem,nekem ez a márka annyira nem vált be!

sapiviki

2016. május 15.

Már több bőrradírt is kipróbáltam, de ez vált be a legjobban, a szemcséi gyengéden távolítják el az elhalt hámsejteket, nem szárítja a bőrömet,ez után a termék után tényleg frissnek és üdének érzem a bőröm,az állaga is teljesen jó,könnyen el lehet oszlatni. Vízhiányos bőrre fejlesztették ki,ezért ennek a bőrtípusnak fog a legjobban beválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

lacrymosa88

2016. április 21.

Hetente egyszer használom, és meg vagyok vele elégedve. Használat után az arcomat üdének, frissnek érzem tőle. Könnyű lemosni, az állaga nem túl sűrű, se nem is folyik annyira, pont jó. Ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

annushka88

2016. március 23.

Nem tudom ugy hasznalni, hogy ne jojjon ki a tubus negyede, pedig amugy sem nagy kiszereles. Kar ezert. Kicsit tulzas, amekkorak a szemcsei, meg kicsit nehez is lemosni, hajtobe arcpihekbe beletapad pedig nem vagyok egy chuck norris.
Atmeneti oszi tavaszi idore valo, telen nyaron nem jo, ha a szemcseivel serti a bort, amugy friss meg husito, de van mit javitani rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Shea94

2015. november 9.

Az első bőrradír, ami bevált. Régebben előítéletes voltam a saját márkás termékek iránt, de ez a bőrradír meggyőzött. Nem tudnám megmondani, hogy hanyadszorra vettem már belőle. Kár, hogy ilyen kicsi a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

marryjane

2015. október 5.

Szeretem ezt a terméket, bár lehetne több és erősebb golyó a gélbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Szeretem ezt a terméket, bár lehetne több és erősebb golyó a gélbe.

papucsallatka

2015. augusztus 10.

nagyon szeretem, már vagy 3 éve folyamatosan újra veszem az olcsósága miatt és mert szép puha lesz tőle az arcom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

missy89

2015. augusztus 6.

Nagyon szeretem, újra fogom venni. Száraz, vízhiányos bőrön jól működik, én kifejezetten örülök, hogy nincs benne olyan sok szemcse és nem radíroz annyira durván. Hetente egyszer-kétszer használom, tiszta és puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol