Rival de Loop

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan távolítja el az arc- és szemfestéket. A ginkgo frissíti a bőrt, és véd a szabadgyökök ellen. Az uborkakivonat frissít, és visszaadja a bőr nedvességét. A mandulaolajat is tartalmazó összetevők megőrzik, fenntartják a bőr egyensúlyát, megvédik a kiszáradástól, és kíméletesen ápolják azt. Bőrbarát, bőrgyógyászok által igazolt, bőrsemleges pH, alkohol-, parfüm-, parabén-, és szilikonmentes.

Lolychan

2016. április 4.

UPDATE: Nehezen bír el a szemfestékkel, így le kell vonnom 1 csillagot. Alapozóleszedésre jó, másra nem igazán.

Nekem az alapozót szépen leszedte, puhává is tette az arcomat, de az illata valami borzalom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

ViktoriaVrd

2016. január 16.

Nem így néz ki az, amit én vettem, de célzottan ezt kerestem, és az tűnt a leginkább hasonlónak.
Hát gyengédnek tényleg gyengéd, mert a sminkemet maximum csak simogatja, de le nem szedi. Se a szememről, se az arcomról. Így azt hiszem reggeli használatra térek át az estiről, akkor biztos elégedettebb leszek vele.
Viszont a második csillagot azért vonom le, mert gyorsan fogy, és ahhoz képest elég kicsi ez a száz milis kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

zsofia93

2015. december 5.

Én vatta nélkül használom, teszek egy kicsit az arcomra mindenhova és körkörös mozdulatokkal elkezdem leszedni a sminkem. Utána egy nedves törlőkendővel áttörlöm az egész arcom és aztán jöhet a habzó arclemosó. Nekem így nagyon beválik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

PAncsi79

2015. február 2.

Update:
Azóta is nagyon szeretem, a sokadik flakonnal használom. A szememet továbbra sem bántja, kíméletesen, ám hatékonyan eltávolítja a sminket

2014. augusztus 15.
Sajnos a korábban használt arctejemet (Balea Med) megújították és az új változat csípte a szemem... Ezért elkezdtem keresgélni, itt a Krémmánián akadtam rá erre.
A Rossmannban valahogy mindig elmentem a Rival de Loop termékek mellett: olyan kis gagyi a csomagolásuk, nem számítottam rá, hogy számomra megfelelő összetételű lemosót találok náluk.
De szerencsére idekattintottam, megtetszett úgyhogy vettem is egyet gyorsan :)
Néhány hete használom, eddig teljesen bevált. Az állaga nem annyira híg tejes, mint a Balea, sűrűbb balzsam, ahogy a bőrömhöz ér, én is érzek egy enyhe poros hatást, de a bőröm nem bántja egy cseppet sem.
A szemsminket gyönyörűen eltávolítja, cseppet sem csípi a szemem. Remélem ez így is marad és nem fogják kivonni, megváltoztatni etc.
(ha mégis, úgyis jövök és frissítek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Update:

2014. augusztus 15.
De szerencsére idekattintottam, megtetszett úgyhogy vettem is egyet gyorsan :)
(ha mégis, úgyis jövök és frissítek)

angeltear

2014. június 2.

Nagyon jó kis cucc! A szememről még a sötét sminket is első "húzásra" lehozza, nem csíp, nem irritál, az illata is egész jó. Eddig a Balea olajos lemosóját használtam, teszteltem is őket, a Balea vesztett, szóval azt hiszem ezzel a lemosóval jó barátok leszünk. :)

Sajnálattal látom, hogy limitált. Nem tudjátok meddig? Be kellene belőle tárazni amíg még van. :P

Update: eltűnt róla a limitált felirat. Amúgy nem tudja valaki, változtattak az összetevőkön? Mert már sokadik napja vörös szemekkel fekszem le aludni és dagadt, fájó szemekkel ébredek. Ma este amikor a szemfestéket mostam le vele iszonyúan csípett, pedig erre korábban sosem volt panaszom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

francais

2014. március 1.

Nagyon jó, most már két sminklemosóm van a márkától, a másik arctisztító. Nekem nagyon tetszik az állaga, kicsit poros.
Ez a harmadik termékem tőlük, ami elhasználóban van.
A tubus egy rémálom, lehetetlen elsőre kinyitni vagy visszazárni, átrakom egy pumpás flakonba,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Ez a harmadik termékem tőlük, ami elhasználóban van.

Októberi Lány

2014. február 18.

Nemrég vettem, és rá is faragtam, mert amilyen bamba vagyok, kiderült, hogy nem lemosó, hanem arctej, legalábbis az én szótáram szerint. Magát a kategóriát nem szeretem, nem érzem az ilyenektől tisztának az arcomat. De úgy el fogom tudni használni, hogy reggel ezzel, utána meg a narancsvirágvizemmel törlöm át a fejemet, így már ok a dolog. Esti sminklemosáshoz nekem kevés. Az alapozó nagy részét, de nem az egészét szedi le, a spirált és a szemceruzát, szemhéjfestéket pedig épp csak megpiszkálja. Viszont az jó, hogy bárhogy is "igyekeztem", nem tudtam elérni, hogy csípje a szememet, ez már valami. Azt hiszem, nem okozott pattanást sem (mármint többet, mint a szokásos), és nem is irritált, nem is húzódott tőle a bőröm. Összetevők rendben. Sajnos 3-masnál nem tudok jobbat adni, de mint említettem, elfogult vagyok ezzel a terméktípussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Victorique

2014. január 1.

Leszedi ez még a keresztvizet is, de emellett ápol is. Nekem nagyon tetszik, árban sem rossz, szóval újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

natural_beauty

2013. szeptember 27.

Nekem sajnos nem jött be, nagyon csípte a szemem, és iszonyat nehéz volt vele leszedni a sminkem, nagyon nehéz állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

zsazsa

2013. szeptember 1.

Nem gondoltam volna, hogy ennek a márkának ilyen szép összetevőjű és hatásos terméke lehet. De tökéletesen leszedi a sminket az arcomról és a szememről is, nem irritál, nem hagy réteget maga után, nincs különösebben illata, az árára nem emlékszem, de megérte. És lekerült róla a limitált felirat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0