Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rtteszvesz, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Hatékonyan távolítja el az arc- és szemfestéket. A Ginkgo frissíti a bőrt és véd a szabagyökök ellen. Az uborkakivonat frissít és visszaadja a bőr nedvességét. A mandulaolajat is tartalmazó összetevől megőrzik, fenntartják a bőr egyensúlyát, megvédik a kiszáradástól és kíméletesen ápolják azt. PH semleges, bőrbarát, alkohol, parfüm, parabén- és szilikon mentes

PAncsi79

2016. április 30.

Csodálkozom, hogy itt még nem véleményeztem ezt a terméket, de akkor gyorsan megteszem.
Nagyon érzékeny a szemem körüli bőr: még az érzékeny bőrre készült termékek közül sem bír mindent, így nagy öröm volt, amikor felfedeztem ezt a tejes állagú lemosót, ami nagyon szépen eltávolítja a szemsminkem.
Nem szárítja a bőröm, hatékony és igazán kíméletes e érzékeny területhez.
Számos tubussal elhasználtam belőle, most viszont nem találom az üzletek polcain. Remélem nem vonták ki a forgalomból ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Nem szárítja a bőröm, hatékony és igazán kíméletes e érzékeny területhez.

narancsfavirág

2016. március 30.

Örültem, amikor ráleltem erre a termékre, mert leginkább a krémes-balzsamos sminklemosókat kedvelem, és ezekből nehezen találok olyat, amelyiknek az összetevői is jók, és az ára is kedvező. Inkább arctisztítóként használtam, micellás víz után, mert ha csak ezzel próbáltam lemosni a sminket, akkor maradtak alapozó maradványok a bőrömön. Nem okozott pattanásokat, és nem szárította ki az arcomat, úgyhogy a kisebb hatékonysága ellenére megkedveltem ezt a lemosót, és két tubussal is elfogyott belőle. Viszont a következőt sajnos már nem tudtam elhasználni, mert allergiás kiütéseim lettek tőle :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Rita

2016. március 24.

Imádom, de komolyan. Főleg a szemsmink lemosására használom, gyönyörűen leszedi, nem csípi, nem szárít. Fix tagja lett a rutinomnak. Veszem is a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

zsazsa

2016. március 4.

Az egyik legjobb, ha nem a valaha volt legjobb sminklemosóm, már egy ideje csak ezt veszem, nem kísérletezgetek. Nekem a habzó lemosók nagyon kiszárítják az arcbőröm, így a krémes lemosókat tudom használni. Nekem maradéktalanul lehozza az összes sminket, alapozót, szempillaspirált, pirosítót, szemceruzát is, egyedül a rúzzsal bírkózik meg nehezebben. Jó árban van, könnyen elérhető, szép az összetétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Titvog

2016. február 14.

Két hete használom reggel és este is, és őszintén szólva vártam hogy majd valami nem fog tetszeni a bőrömnek ebben a termékben, de azt leshettem! :D Nem pattogzott ki az arcom, inkább mindig finom puha lett, és kíméletesen vitte le a sminkmaradványokat valamint a szennyeződéseket. Illata nincs... olyan natúr, semmilyen, de reméltem is, mert a parfümnek nem örültem volna. Remélem majd még lehet kapni és nem azért volt 300 forint mert kimenő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

pomme

2016. február 8.

Elég folyós állagú, a szemsminket alig viszi le, dörzsölni kell, úgyhogy könnyen az ember szemébe mehet így. Irritációt legalább nem okozott, csak ezért kap 3 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Malachite

2015. december 10.

Gondos mérlegelés után döntöttem mellette, mert szimpatikus volta márka, az összetevők, és a balzsamos állaga, és nem szántam nagyobb összeget egy egyszerű lemosóra. Szeretem rajta hagyni az arcomon egy darabig, valahogy jól esik, és a nehezebb sminket is jobban fellazítja, bár én olyat nagyon ritkán teszek fel, lemosáskor pedig nem érzem hogy húzódna az arcom. Vattakorongba masszírozva a szemsminket is szépen lehozza, főleg ha ott is legalább fél pedig rányomva tartom - de hát szemről nem is szabad máshogy lemosni, nem húzzuk ugye az érzékeny finom bőrt... :) Fürdés közben is szívesen mosom át vele az arcomat, az illata semleges-zöldes, tényleg egy kettő az egyben termék, nagyon megszerettem. Kellemes, korrekt termék baráti áron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

CrazyKid

2015. október 27.

Az illata olyan a semleges-zöld-nagyon enyhe uborka közt van. Hááát, hagy maga után némi kívánnivalót ez a termék, kétszer kell átdörzsölgessem a szemem, hogy minden festék lejöjjön. Enyhén mindig szürkésnek látom utána a bőröm, de hiába mosom tovább nem jön le több. Nem tudom eldönteni igazából, hogy leszedett-e mindent vagy sem. Irritálni nem irritál, tényleg olyan kis semleges az egész. Olyan 3-4 csillag közt hezitálok, de inkább 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

stenonis

2015. július 31.

Illatra tűrhető, állagra kimondottan kellemes, az ára jó, a csomagolás meglepően szép és praktikus. Csak ez már a második makulátlan összetevőlistás kence, ami kikészíti a szemem. Csípi, ha belemegy, de ha nem, akkor is fáj, mert vörösre dörzsölöm a szemeimet, mire hajlandó lehozni azt a kevés sminket, amit nyáron felteszek. Amúgy működik, eltávolít mindent, még néhány szempillát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

rtteszvesz

2015. február 25.

Nekem nagyon bevált, szerintem nem csak száraz bőrre jó, sminkemet leszedi, utána micellás vizet használok. Nem lettem tőle patis. Árérték arányban számomra megfelelő, pláne a szép INCIvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0