Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2x8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kiszerelés:   2x8 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Két komponensű kiegyenlítő Detox-Komplex kerti zsázsa kivonatból és fitinsavból, jojobaolajjal, pantenollal, barackmagolajjal, allantoinnal és shea vajjal.

riborzli

2016. november 30.

Ez a kedvenc maszkom ettől a márkától, finom illata van, és pihe-puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Aprile

2016. január 29.

Nem volt rossz, de más RDL mazskokhoz képest nem volt olyan nagy hatással a bőrömre. Az első adag határozottan csípte az arcom, de a másodiknál másnap már nem volt ilyen gond, valószínűleg csak za én bőröm túl finnyás és érzékeny. Tetszett, hogy nem kell lemosni, elég a végén beledörgölni a bőrbe. Utána egy ideig puha volt a bőröm, de hamar elillant a hatása. Nme volt rossz, de nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

mzsani

2016. január 20.

Kellemes csalódás volt. Könnyű , kellemes illatú:)Puha lett a bőröm. Pont amit egy pakolástól elvárhat az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

batpandarin

2015. december 30.

Nem rossz, nekem kicsit zsírka. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Nem rossz, nekem kicsit zsírka. Egynek jó.

dorci1994

2015. december 21.

Nagyon szuper, segít leszárítani a pattanásokat. Használtam már egész arcra is de csak a problémás részkre is. Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Shea94

2015. november 9.

Párszor kipróbáltam a pakolást, úgy, hogy hetente egyszer kentem fel az arcbőrömre, majd kb. 20 perc után alaposan lemostam. Csodát nem művelt az arcommal, de valamennyire puhította, és nem lettem tőle piros, se pöttyös. Az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Matilda

2015. szeptember 27.

Felkenés után engem eléggé csípett, majd nagy részét beitta a bőröm, úgyhogy alig kellett valamit lemosni. Amúgy egészen elégedett vagyok vele, szép puha lett tőle a bőröm, ami másnapra is megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

ildi74

2015. szeptember 13.

A mai relaxáláshoz ezt használtam :) kellemes az illata, puha, selymes lesz a bőr utána, vegán, és négy alkalomra simán elég, tehát gazdaságos. Jövő héten akciós a Rossmannban, három db vásárlásakor 133 ft/db, szerintem holnap betankolok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Heloise

2015. augusztus 21.

Nagy arcpakolás mánia ütötte fel a fejét nálam, mert egyre inkább szükségét érzem azoknak az óráknak, perceknek amiket egy héten egyszer-kétszer magamra, egy kis relaxálásra kell fordítsak a napi stressz és hajtás mellett. Ebben nagy segítség az aktív Krémmániázás is, annyi remek termék közül könnyebben tudok választani a vélemények alapján mielőtt ténylegesen megvenném. Ez a maszk ugyanolyan "rajtahagyós" mint a Baleások nagy része, szépek az összetevői, hidratál és puhítja az arcom. Mikor felkenem én is érzem, hogy "dolgozik" az arcon, nem éget, de melegségesen bizserget, ami hamar elmúlik és szépen beissza az arc. Talán egy leheletnyit a Balea maszkjait jobbnak érzem, nem tudom miért, de ezért csillagot nem vonok le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Zaynab

2015. augusztus 15.

Megvettem - két másik rival de lopp arcmaszkkal együtt - ezt a terméket.
Nagyon könnyű krémes állaga van, közepesen erős illata (ami az én szememet kicsit irritálja, mármint a szag).
Nálam a dekoltázsom és a nyakam szívta be inkább a krémet és nem az arcom (bár most hajnalban is elég meleg az éjszaka).
Amúgy a krémet nem lemosni kell, hanem kozmetikai kendővel letörölni.

A krém maradékának a letörlése után:

Enyhén zsíros arc, puhaság, meleg érzése, réteg érzése az arcon.
Használat alatt, az első pár percben én is éreztem, hogy csíp, és forróságot is éreztem.

kb. 10 perccel törlés után:

Jobban érzem magam, az arcbőröm selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Megvettem - két másik rival de lopp arcmaszkkal együtt - ezt a terméket.
Amúgy a krémet nem lemosni kell, hanem kozmetikai kendővel letörölni.

A krém maradékának a letörlése után:

Enyhén zsíros arc, puhaság, meleg érzése, réteg érzése az arcon.

kb. 10 perccel törlés után:

Jobban érzem magam, az arcbőröm selymes.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology