Rival de Loop

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szempilla szérum vöröshere kivonattal és peptidekkel, melyek megnövesztik, dúsabbá és sűrűbbé teszik a szempillákat. Az eredmény: akár 45%-kal nagyobb és hosszabb, illetve 27%-kal sűrűbb pillák.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt termék.

fayless

2019. szeptember 29.

2017.12.09: Tegnap vettem meg, ma reggeltől indul a használata 12 héten keresztül. Csináltam tegnap egy "before" képet a szemöldökömről és a szempillámról. Mindkettőre fogom használni. :)
3 hónap múlva update-elni fogok. :)

Update 2017.12.19: Babaszempilláim lettek és a meglévők hosszabbak lettek!

Update 2019.09.29: Elfelejtettem ide írni. Azt kell, hogy mondjam.......bevált. Akkora pilláim lettek, mint még soha azelőtt! Pluszban nagyon sok lett! Alsó pilláimra is kenek, mert most jelenleg az a divat, ha alul is "Twiggy"-sen ki van spirálozva a szempilla. Melóhelyemen is dicsérik, hogy milyen szépek a pilláim, ha rendesen kifestem.....persze nem tudják, hogy ez a szérum a titkom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

3 hónap múlva update-elni fogok. :)

Update 2017.12.19: Babaszempilláim lettek és a meglévők hosszabbak lettek!

Gemma25

2018. február 15.

2 hónapja használom, a meglévő szempillák egészségesebbnek tűnnek azóta. s mintha több új, apró szempilláim is lenne. Mivel még nem fogyott el használom tovább. Bár kívülről olyan mint egy szempillaspirál, belül ecsete van, amivel könnyű felvinni a folyadékot. 4 pontot adok, mert bár csodát nem vártam tőle, nagy változást nem tapasztaltam.

Update: 3 hónap használat után látványos a változás. . Hosszabb és sűrűbb a szempillám. Az alsó szempillasor hézagjai megszűntek. Minden reggel és este használtam. 5 csillag megadva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

0808

2018. február 6.

Halvány fogalmam sincs miért vettem meg?! Valahogy beugrott a kosaramba, jaj lányok, úgy szeretnék egy kicsit tudatosabb vásárló lenni. Számomra egyértelműen pénzkidobás volt, iszonyatosan csípte a szemem, alig bírtam ki, pedig igencsak edzett nőszemély lennék, de ez kőkemény perceket okozott, már-már a túlélés reményét is elhomályosította.... perpill. átfutott az agyamon -megvakulok tőle, reggelre dagadt csipás szemekkel keresem majd magam a tükörben...a lényeg: túléltem! Persze működhetne a dolog és lehetnének tőle óriási pilláim vagy akár hatástalanná is nyilváníthatnám, de sajnos egyiket sem tudom kijelenteni mert ez számomra egy használhatatlan kütyüke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Beba01

2017. október 9.

Egy hete használom úgyhogy annyira nem teljes róla a kép. Reggel és esti arctisztítás után használom a szempillák tövébe.
nem irritál nem ragad.Illata nincs vagy nem érzem.A csomagolása mint egy szempillaspirál csak a kefe más.Eddig jó.Tesztelem és ha bevált csinálok egy előtte utána képet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.