Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő ápolás. 24 órás hidratáló hatás. Uborka kivonattal és aloe verával.

Nyugtató nedvességgel látja el a bőrt. A sheavaj és a mandulaolaj megőrzi a bőr nedvességtartalmát és támogatja védekezőképességét. A panthenol nyugtatja a bőrt és elősegíti a helyreállítási folyamatait.

Boombapple

2017. január 4.

A home made arckúrámat ezzel a maszkkal zártam le. Először ettől a márkától a géppel és szintén RDL arctisztító zselével kezeltem le az arcom egy kiadós gőzölés után. Majd levezetésképp egy tasakot kentem az arcomra ebből a maszkból. Én 20-25 percig rajta hagytam, több mint a felét beszívta a bőröm, a többit egy kozmetikai kendővel letöröltem.
Az illata krémes, az állaga eléggé testes, zsíros, és a hatása egyenesen WOW! Nem irritálta az arcomat és szépen megpuhította. Nagyon jót tett, úgy érzem magam, mintha egy wellness szalonból léptem volna ki.
Szerintem mindenkinek megéri egyszer kipróbálni. Pláne ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Szerintem mindenkinek megéri egyszer kipróbálni. Pláne ennyi pénzért. :)

blankasara

2016. december 5.

Be kell látnom, hogy ráfért a bőrömre a hidratálás, nem hittem volna, hogy egy ilyen vastag réteget ilyen gyorsan beszív majd. Nagyon kellemes illata van, nem maradt utána zsíros érzés, pedig nagyon tömött kis maszk. Babapopsi, nulla irritáció. Engem meggyőzött, pláne ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Matilda

2016. november 12.

Nem rossz, de semmi extra. Gőzölés és agyagos maszk után szoktam használni, hogy kicsit visszahidratálja a bőröm. Ezt a feladatot lényegében bármely hidratáló arckrém ellátná vastag rétegben. Kipróbálni jó volt, de annyira nem győzött meg, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

csillahox

2016. szeptember 18.

Nagyon szeretem!!! Nekem bevált!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Nagyon szeretem!!! Nekem bevált!!!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology