Rival de Loop

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új összetétel kétféle algával

Innovatív éjszakai hidratáló arckrém, amely az érzékeny és száraz bőr regenerációs folyamatát optimálisan támogatja.

• A Duo Alga+ Komplex tengeri algával és mikroalgával gazdag aminosavakban, tengeri ásványokban és sejvédő oligoszacharidban, amelyek valóban intenzíven hidratálnak.
  • A bőr hatásosan és mélyen hidratált, a regenerációs folyamat támogatott.A finom ráncok és vonalak halványulnak, a bőrszárazság eltűnik.
  • Az érzékeny, vízhiányos bőrt intenzív nedvességgel látja el, hogy reggel friss, kipihent bőrrel ébredjen.
  • A barackmag-olaj és az E-vitamin megóvja a bőrt a nedvességvesztéstől.

wildrose

2019. március 28.

Kellemes illatú, könnyű állagú arckrém, gyorsan felszívódik és szépen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Kellemes illatú, könnyű állagú arckrém, gyorsan felszívódik és szépen hidratál.

Kriszti1976

2018. március 9.

Nagyon szeretem az állagát az illatát, kellemes a felvitel...nagyon selymes krém. Szépen beszívódik, és még reggel is szép sima a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Ragdoll

2016. október 30.

Puha, reggel kipihent bőr, szép összetevők nameg ez az ár 😀
Még nyár elején vettem, akkor kicsit zsírosnak bizonyult, de most mikor hidrg van be szoktam ezt vetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Puha, reggel kipihent bőr, szép összetevők nameg ez az ár 😀

Aerodon

2016. július 16.

Tavasszal nagyon ki tud száradni az arcom, gondoltam nézek valami krémet mert a korábbi nagyon nehéz volt. Pont akciós volt, eddig is jó tapasztalataim voltak a termékeikkel. Nincs erős illata, szépen be is szívódik, kellemes érzés. És megszüntette a problémát. Nekem ráadásul lassan fogy, szóvak teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

timi9897

2016. május 27.

Akciósan 600ft-ért vettem. Gyorsan és olcsón kellett egy általános hidratáló krém. Egy eveline-est bebuktam, az szörnyű volt, de ezzel meg vagyok elégedve. Vízhiányos bőrömet hidratálja, nem bántja, jó az állaga és az (enyhe) illata, szóval nekem most meg is felel. Pláne ennyi pénzért. Szívesen veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.