Rival de Loop

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

UV-védelemmel és kaktuszfüge kivonattal nedvességmegőrző nappali ápolást biztosít, kifejezetten a száraz és érzékeny bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. A bőrt gyengéden ápolja, puhává, hosszan sugárzóvá és fiatalossá varázsolja. UVA és UVB fényszűrőjével kiegészítő védelmet nyújt a fény által okozott öregedés ellen. Hidratáló összetevőinek köszönhetően- mint az E vitamin, és a kaktuszfüge kivonat, amely gazdag aminosavakban, ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban- intenzíven és hosszan biztosítja bőre nedvességtartalmát. Bőrnyugtató hatású, valamint véd a káros környezeti hatások ellen.
Smink alá ideális. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. pH bőrbarát.

Tunderviragos

2015. július 12.

nekem ő is jó volt, de szeretem kipróbálni mindig az új dolgokat, de szerintem még újraveszem, nekem nem csipett, semmi gond nem volt, nem okozott patikat, de miteszerek csak lettek az orromon, ezért próbáltkoztam tovább. Most használok krémeket, amitől mintha nem lenne olyan sok, meglátjuk, de tesómnak ajándékba szoktam ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

p.cseresznye

2014. november 1.

Nekem bevált, száraz vízhiányos, rosaceás bőröm van. Könnyű állagú, jól beszívódik, és jól hidratálja a bőröm, de nem lesz zsíros érzetű utána. Nekem kimondottan tetszik az illata, frisses, unisex-nek mondanám. Nem irritál, és számomra fontos, hogy fényvédős is. Egy kellemes, jól hidratáló, könnyű krémnek tartom.

Update: Már két éve csak ezt használom nappalra, és teljesen elégedett vagyok vele. Néhányszor próbáltam más krémet használni, nem mintha ez nem lett volna jó, csak hát a kíváncsiság :) de mindig visszatértem ehhez a krémhez. Eddig nem találtam ennél jobbat. Amióta ezt és szintén a RL-os aloe-s maszkot használom, rendben van a bőröm, nem piros, nem gyulladt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

ivy

2014. május 13.

Hydro felirattal a nyár felé közeledve gyakorlatilag bármit el lehet adni :)
700 ft volt, nagynehezen találtam belőle 1 db-ot, gondoltam ez biztosan jó lesz. És vártam valami nagyon friss könnyű nagyon vizes nyári krémet...hmmm és ez nem az.
Az illata számomra nagyon zavaró, minimálisan csípett is az első felkenésnél, de látható allergiás reakciót nem váltott ki. GYorsan beszívódik, így az illatát sem kell túl sokáig szagolgatni. És hidratálni végül is hidratál, csak nem egy olyan dolog amiért szívesen nyúlnék, hogy majd mennyire jó élmény lesz felkenni is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Hydro felirattal a nyár felé közeledve gyakorlatilag bármit el lehet adni :)

grizus

2014. január 6.

Nekem az állaga nem tetszett annyira, de egyébként ha ló nincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Nekem az állaga nem tetszett annyira, de egyébként ha ló nincs...

keszty

2013. január 29.

Nekem bevált ez a krém, és az egyetlen bajom nekem az illatával volt. Nagyon furcsa és szokatlan, csak amiatt nem vettem újra egyébként szerintem jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Nuss

2012. szeptember 17.

Az illatával nem tudok zöldágra vergődni, az nagyon irritál Kb. egy hete használom, minden másnap kenem fel az esti tisztítás után vékonyan. Eddig az illatán kívül meg vagyok vele elégedve. (Lekopogom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Corra

2012. június 23.

Nem csak illatosított, hanem még feleslegesen színezett is ez a krém, ezt sajnos megszenvedte a bőröm. Nagy, piros, viszkető foltokat kaptam cserébe a Baleánál sinosabb csomagolásért és elsőre finomabb illatért. amúgy átlagosan jó hidratálóról van szó, ami nagy selymessé teszi a bőrt. De érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. június 29.

Nem ajánlom ezt a terméket, rossz érzést váltott ki a felkenése és büdös is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. június 29.

Nem ajánlom ezt a terméket, rossz érzést váltott ki a felkenése és büdös is.

cirmok

2011. május 31.

korábban használtam ennek a termékcsaládnak a zselé változatát (azt négyesre értékeltem), úgyhogy azt gondoltam, nem vállalok túl nagy kockázatot, ha ezt is kipróbálom (1000 ft volt). ma reggel felkentem, az illata erős és borzasztó (ugyanolyan, mint a termékcsalád többi tagjának), a nyolcvanas évek férfi after shave-jeire emlékeztet. egyébként könnyű állaga van, hamar beszívódik. DE öt perc után rákvörös lett az egyébként nem túl érzékeny bőröm! Csípett, le kellett mosnom. Megnéztem a tégelyen, hátha lejárt a szavatossága, de nem. Nagy csalódás volt, repült a szemetesbe, de ennyi erővel az ezresemet is kidobhattam volna egyenesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Urea, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol