Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. május 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó ginkoval és aloe verával, vízálló sminkekre is.

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tetszelt.

tinkerbell13

2019. április 23.

Régen nagyon szerettem, habár nem vitt le mindent teljesen, de egy idő után elkezdte csípni a szemem úgyhogy nem vettem újra, a garnieres micellas viz nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Jucuus

2018. november 26.

Nagyon jól leszedi a sminket. Ami miatt csak ritkán használom, hogy zsíros hatást hagy maga után. Viszont árban szerintem nem vészes, megérte megvenni, mert a vízàlló sminket gyorsan leszedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

panka987

2018. március 27.

Fura, hogy másnak csípte a szemét, pedig én baromi érzékeny vagyok 10/8 termékre, ennél nem volt ilyen problémám. Sokáig használtam, szerettem, bár nem szedi le 100% a sminket, de amiért cserélem, sajnos nagyon olajos utána mindenem :( amit lemostam eddig, nem zavart, de rájöttem, hogy a Cien micellásvíz tökéletesen megfelel számomra, mindent leszed, és tiszta marad utána a bőröm, nem kell még lemosni még utána az arcom. Úgyhogy elhasználom, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Colormonkey

2018. március 20.

Tökéletesen leszedi a szempillaspirált, és nagyon kedvező az ára, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Tökéletesen leszedi a szempillaspirált, és nagyon kedvező az ára, szeretem.

mse02

2017. március 21.

Nagyon csípi a szemem, használhatatlan, a szemfestéket sem szedte le maradéktalanul.
Nagy kár, hogy nem néztem rá vásárlás előtt itt a KM-en.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Nagy kár, hogy nem néztem rá vásárlás előtt itt a KM-en.

Smilegirl

2017. február 28.

Eddig az összes Rival de loop terméket nagyon megszerettem. De ez.....Iszonyatosan CSÍPTE a szemem. Rákvörös lett a szemhéjam és bedagadt a szemem. Hiába kentem be körömvirág krémmel és cseppentettem bele szemcseppet másnap úgy ébredtem, mint aki végigbőgte az éjszakát. Mindenki azt hitte valami óriási tragédia történt és nem győztem magyarázkodni, hogy nem sírtam, csak a sminklemosó csípte ki a szemem...Egy csillagot se adnék ennek a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

toorpy

2017. január 6.

Talán egyszer ha csípte a szemem,de majdnem 100%ban leszedi a sminket,viszont az illata zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Katulin

2016. december 10.

Nagyon csípi a szemem és furcsán olajos érzete van. Sminkeltávolításban sem jeleskedik annyira. Az ára kedvezô, de ettől ugye még nem lesz jó egy termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

reku0304

2016. december 9.

Nem életem sminklemosója, mert az Yves Rocher és a Garnier is jobb, de nagyon olcsó és nagyon gyorsan leszedi a sminket!
Ami nekem nagy mínusz az az, hogy nagyon olajos érzést hagy a bőrömön. Mintha nem lélegezne tőle a bőröm annyira elfedi az olaj. Sminklemosás után mindig arclemosót használok, így nem sokáig érzem, de elég zavaró.

Az árát nagyon megéri, mert csak szemre használom, így sokáig elég lesz a 100 ml-s kiszerelés is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Juliette88

2016. november 20.

Elhasználtam több flakonnal, jó volt. Lehozta a vízálló, sok-sok fekete szemcekát és szempillaspirált is, bár többször is kellett áttörölni a szemet. Az én szememet egyáltalán nem csípte. Szerintem jobb, mint a baleás hasonló termék. Most a la roche-posay micellás vizét használom már, és igazából nem rosszabb, mint ez...de ha valaki direkt szemfesték lemosót keres jó áron, akkor ez tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0