Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A természetes ásványi anyagok, mint cink, magnézium és réz visszaadják bőre vitalitását, az aloe vera megnyugtatja bőrét és biztosítja a nedvességet.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bogex

2014. december 16.

Akciósan vettem féláron.
Az üvegcsét könnyű volt kézzel eltörni, a felét este kentem a megtisztított arcomra és a nyakamra, a másik felét reggel.
Nekem nem volt ragacsos felkenés után, olyan finom, puha lett tőle a bőröm és ez az érzés azóta is tart :)
Nem hiszem, hogy gyakran fogok venni, de egyszer kipróbáltam és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 16.

Akciósan vettem féláron.
Nem hiszem, hogy gyakran fogok venni, de egyszer kipróbáltam és nem bántam meg.

Alice83

2014. április 18.

Erős illatú, a q10-es is..nem is mertem az arcomra kenni egyiket sem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Erős illatú, a q10-es is..nem is mertem az arcomra kenni egyiket sem..

Dinart

2014. február 18.

Nagyon gyenge, ennyiért a dm-es Balea arcpakolások klasszisokkal jobbak.
Persze vannak még sokkal jobbak a piacon, ez irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

Nagyon gyenge, ennyiért a dm-es Balea arcpakolások klasszisokkal jobbak.
Persze vannak még sokkal jobbak a piacon, ez irritál!

Kátya

2013. június 21.

Én nem rég vettem egyet, de nem kentem az arcomra, hanem egy elfogyó félben lévő krémemhez kevertem hozzá, és úgy egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Enik

2013. június 21.

Nekem ezek a szérumok kicsit sem jöttek be, szerintem csak pénzkidobás, arról nem beszélve, hogy nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, nem úgy mint bármelyik más ampulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone