Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Sokáig használtam!
Szépen eltávolítja a sminket, nem csíp ha a szemembe megy! Ára kitűnő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Sokáig használtam!
Szépen eltávolítja a sminket, nem csíp ha a szemembe megy! Ára kitűnő!

zahraa

2017. április 3.

csatlakozom az elottem szolohoz: utazaskor tokeletes. szepen tisztit, teszi a dolgat, nem irrital, nincs baj az illataval sem. mar nem hasznalom mert megvan a sajat kis kedvencem, de ettol fuggetlenul megkapja az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

lilibeck

2016. február 11.

Szerintem nem ér meg ennyit ez az 50 ml, mert nekem nagyon sok kell belőle, ha le akarok mosni mindent az arcomról. De ha utazol valahová, táskabarát legalább :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Kori

2016. január 22.

Az arcról való sminkeltávolítással nem volt gondja, bár annak idején az arcomról csak kevés alapozót és korrektort kellett eltávolítania, de a szememmel már más volt a helyzet. A (nem vízálló) spirált nem tudtam lemosni vele, többek között azért, mert a szemem körüli vékonyabb bőrt csípte, húzta, és ha utána még vízzel lemostam, akkor is kellemetlenül húzódott a bőr, kicsit ki is pirosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Nicolett022

2015. július 24.

Még tavaly használtam ezt, aztán ahogy újra megláttam a polcon, gondoltam, miért ne. Régebben nem volt vele semmi bajom, nem csípett, lehozta a sminket. Most viszont második használatnál elkezdte kicsit csípni a szemem környékét. Még egy hétig ezt használtam, a végén már az egész arcom égett. Nem tudom, hogy mitől, de még jó, hogy nem a nagyot vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Reni333

2015. június 12.

Az arcomról nagyon jól eltávolítja a sminket viszont a szememnél nem használom mert égető érzésem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Shayono

2015. január 7.

nagyon nehezen mossa le a sminkemet...de kárpótol h nem marja a bőröm és a szemem és kedvelem az illatát erős hármas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

darcy

2014. június 18.

Összesen kétszer próbálkoztam a használatával, de valami nagyon irritáló dolog van benne, mert mindkét alkalommal pár másodperc alatt kegyetlenül égni kezdett tőle a szemhéjam és minden olyan bőrterület a szemem környékén, amihez csak hozzáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Lotheg

2014. május 27.

Nagy gondban vagyok a pontozással ismét ... Eddig mandulaolajjal szedtem le a szememről a sminket, nagyon jól bevált, annak ellenére, hogy a korábbi bolti sminklemosókhoz képest kicsit macerássabb, de nagyon kíméletesen szedte le, mind a vízálló mind a legegyszerűbb sminket :) ... Azonban most nem mentem arrafelé ahol vettem, a közeli biobolt pedig drágább... És amúgy is úgy döntöttem, hogy micellás vizet ki akarom próbálni, mivel olcsón kapni egészen a paese-eset ezért úgy volt, hogy azt fogok rendelni... Elég sok ideje eldöntöttem ezt már, ekkor még egész sok olajam volt, de a csoda vizet nem lehetett kapni, mindig ki van fogyva... Berágtam rájuk, én viszont nem várhattam tovább, alig volt olajam már kellett valami, utána néztem itt, és emlékeztem valamire, mert ezt régebben nézegettem és eddig a parabének tartottak vissza, most viszont úgy döntöttem, hogy ha a szememet nem zavarja akkor engem se fog, semmi biztosat nem tudni rossz hatásukról. A kicsi kiszerelést vettem, mivel érzékeny szemem van, és nem akartam, hogy a nagy rohadjon rám... De a szememnek semmi baja vele, pedig aztán nekem érzékeny szemem van, olyan spiráloktól dagadt be amik másnak simán beváltak és semmi gondot nem okoztak, csak nekem :/.
A plusz réteg valóban igaz, de engem nem érdekel, mert én még lemosom vízzel, amúgy is megtenném, mert tenzidet nem akarnék magamon hagyni :))
Tulajdonképpen ez is micellás víz, enyhe habzó anyag és víz ez a lényeg. Ráadásul olcsó is :)) ... Lehet ezek után nem lesz kedvem megvenni az eredetileg kívánt csodacuccot.
Tesztelve lett, vízálló tust és spirált is maradéktalanul leszedi. Megveszem a nagyot is az lesz itt, a kicsi meg otthonra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Marcsiii

2014. április 17.

Már nem is emlékszem mióta használom. Az ára jó, és jól leviszi a sminket. Viszon picit maszk hatást érzek utánna az arcomon. De ettől még nem vállok meg tőle egy darabig az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.