Rival de Loop

Ár:   219 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Rival de Loop Q10 Revitalizáló feszesítő maszk Q10 koenzimmel és E-vitaminnal. Trópusi mandula- és bodzavirág kivonatot tartalmaz. Rendszeres használatával a bőr láthatóan kisimul.

szaboszilvia28

2016. június 14.

azonnal látszik az eredmény, a szomjas vízhiányos bőröm és dekoltázsom imádta, biztosan fogok még vanni, mert nagyon szuper, ennél lényegesebben drága szérumok és maszkok tudnak ugyanennyit vagy ennyit se...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Matilda

2016. június 10.

A legtöbb hidratáló maszk nekem nem csinál semmit, olyan mintha arckrémet kennék fel kb. A Balea Q10 és ez a maszk ami még ér valamit. Ha télen száraz és hámlik a bőröm, akkor szoktam felkenni vagy van, hogy célzottan az orrom köré, ha sokat fújom és kidörzsölődik (pl. most allergiaszezonban is). Elégedett vagyok vele de azért nem csodaszer. Mondhatjuk, hogy 200 Ft-ért ne is várjak csodát, de vannak olyan 200 Ft-os maszkok, még ettől a márkától is amik tényleg megütik a lécet, úgyhogy ez most csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

vaczkor

2016. március 30.

Én sajnos allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, szétcsípi/bedagasztja a szememet és tele leszek pattanásokkal. Emiatt nem vonok le csillagot (mert valószínűleg nekem ez egyéni szoc. problémám) és amúgy tényleg hatásos kence: rendkívül puha és hidratált lett tőle a bőröm. Illata szuper és a maradékot a végén vízzel simán le lehet öblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

aranypáva

2016. február 6.

A feszesítés miatt használtam a toka részre elsősorban. Érezhetően feszesíti a bőrt, emeli a tartását. Elégedett vagyok vele, ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

0808

2015. december 30.

Vannak ráncaim, szóval nem sok reményem volt hozzá de egy próbát megér alapon fölkentem az egyik tasak felét, nem mostam le mert olyan szépen fölitta a bőröm, reggel én sem hittem a tükörképemnek, simább, puhább, kipihentebb lett az arcom amit mások is észrevettek, így aztán elrohantam a Rossmannba hogy felvásároljam a készletet. Sosem hittem volna, hogy ilyen kis tasakban ilyen olcsón mekkora kincset találok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

EvaCs

2015. december 10.

Olcsón jót? Lehetséges.. Tényleg sok van benne, elvileg 2 adag lenne de a fele is elég és vastagon kentem, még a nyakamra is jutott egy kicsi.. Nagyom szeretem az arcom ilyen gyors maszkokkal kényeztetni és ez jó. Nem is kell lemosni, ha vékonyan keni az ember éjszakai maszk helyett is jó. Az illata kellemes, nekem tetszett. Finom puha lett az arcbőröm utánna bár a legtöbb tápláló arcmaszk jó nekem. Nagyon olcsó, mindenkinek ajánlom hogy néha kényeztesse a bőrét egy hosszú nap után. Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

missy89

2015. augusztus 6.

Engem ezzel a bodzás illattal meg is vettek egyből. :) Jól hidratál, pihe-puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

fannas

2015. augusztus 3.

Nagyon jó! Tényleg kisimítja a bőrömet! Nem két alkalomra elég, hanem inkább négy alkalomra. Itt olvastam róla, megvettem és nem csalódtam! Hihetetlen, de rengeteg maszkot kipróbáltam már, ami ugyan ezt ígérte. Egyik sem váltotta be az ígéretet, egyedül ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 3.

kismadár

2015. május 7.

Két tasak van "összefűzve", nekem ez négy használatra is elegendő, nemcsak kettőre, pedig nagyon vastagon viszem fel, szóval nagyon kiadós. Finom, visszafogott illata van, nem irritál, nem csíp, nem szárít, nem lesz tőle túl zsíros a bőröm, jól hidratál. Én délben kentem fel, és csak este nyolckor mostam le az arcomról. Addig többször is alaposan átmasszíroztam. Kb. a 80%-át tudta beszívni a bőröm, szóval majdnem maradéktalanul beszívódott. Miután lemostam, csak akkor vettem észre a kisebbfajta csodát.. :-) Nagyon szép egységes, matt, hidratált lett tőle az előtte száraz, húzódó, hámló bőröm. Az ára is nagyon szuper. 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Hedera

2015. április 27.

Kiadós és csudajó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Kiadós és csudajó!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

PVP 0 0

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology