Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony Q10 tartalmú anti-ageing formulával, tripeptiddel és lipidkomplexummal. A Q10 koenzim megköti a szabadgyököket és megvédi azt a  fény okozta bőröregedés tüneteitől. A tripeptid rendszeres használattal kisimítja a bőrfelszínen lévő ráncokat, javítja a bőrhibákat. A bőr fiatalabbnak  és simábbnak hat. Szójaolaj,szőlőmagolaj és kakaóvaj tartalma gyengéden ápolja a bőrt és megvédi a kiszáradástól. Vegán, bőrgyógyászatilag igazoltan bőrkímélő, szilikon-, paraben- és színezőanyag-mentes.

v.alexandra27

2018. július 13.

Én elégedett vagyok vele, szerintem megfelelően hidratál, teljesen jó hétköznapi krém. Az ára is abszolút megéri, belőlem az illata nem vált ki se pozitív, se negatív érzéseket. Újravenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Luckuska

2018. január 24.

Először is nem igaz hogy már nem gyártják. Lehet kapni, csak nem tégelyes, hanem pumpás formában. Másodszor meg egy akkora förtelem, hogy ki sem próbáltam repült is a kukába. Rettenetes szaga van, ocsmány, elviselhetetlen döglött macska és rohad narancs keveréke. El nem bírtam képzelni, hogy én ezt magamra, vagy bárki másra, bármi másra rákenjem egyáltalán. Totál szívás, hogy nem lehet megszagolni ezeket a kencéket vásárlás előtt, legalább egy teszt szert tennének ki polcokra, ez ilyen pénzkidobások elkerülése érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

mokojka

2017. december 28.

Hát nem is tudom..itteni vélemények hatására vettem meg,de vegyesek az érzéseim. Illata nekem nem jön be,öreges,erőteljes,tolakodó,parfümös,számomra szinte kellemetlen,de ezen még túltenném magam,ha kárpótolna a hatás.De a nagy húúhaaa sajnos elmaradt. Nehezen szívódik be,illetve be sem szívódik,pedig nedves bőrre kenem. Feszesíteni nem feszesít,a bőrképem nem lett szebb. Összességében véve eddig csalódás,még adok neki egy pár hetet,hogy bizonyíthasson,de valószínűleg nem veszem újra. Pozitívuma a jó összetevők és az ára (900 huf).

Hopp majdnem megfeledkeztem róla..ez is sokat elárul..Nos,elhasználtam egy tégellyel,elfogyott, alig vártam. Nem ránctalanít, nem feszesít, nem egységesít,de mindegy is,mert megszűnő termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Bettina0725

2017. december 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon szeretem. Nekem az illata sem rossz. Nyáron zsírosít, de télen nagyon jó a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

pilluska

2017. november 13.

Elég testes krém, nyáron emiatt nem is használtam, viszont ősztől kezdve megint elővettem és nagyon szeretem, csodásan hidratál, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Nem irritálja az érzékeny bőröm, viszont az illatával nem tudok megbarátkozni, ezért valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

szirimiri

2017. június 24.

Először pakolás formájában használtam ezt a Q10-es akármit, de az annyira jó volt, mondon kell lennie rendes arckremnek belőle 😃 rákerestem itt és másnap megvettem, még akciós is volt. Nappalit is vettem. Na de az éjszakairól. Semmi kifogásolható nincs benne. Reggelre egységes, szép, kipihent bőrt eredményez, mondjuj kicsit olajosabb érzetet okoz, de úgyis mosok arcot. Keveset kell belőle használni, nagyon jól felszívódik. Az illata is szuper, olyan púderes babás nekem. Öt csillag, nem is kérdés. Régóta keresgélek, nekem eddig tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Ladybugx

2017. június 6.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már a harmadik tégelyt fogyasztom ami nálam nagy szó. Éjszakára kiváló, télen volt, hogy nappalra is ebből kentem. Kellemes állag, jól beszívódik, hidratál és egészséges bőrképet ad reggelre.
Az illata engem kicsit a gyerekkoromban volt kapható krémtúróra emlékeztet, de abszolút nem zavaró. Ajánlom és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

ako

2017. április 15.

Már a másodikat használom belőle és nagyon szeretem, teljesen jól működik a zsíros, problémás bőrömmel. Jól hidratál, finom puha lesz reggelre a bőröm tőle. Az illata elsőre tényleg fura és erős is, de én hamar megszoktam. Olcsó és remekül teszi a dolgát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

angi00

2017. március 19.

Csak azért 4 csillag mert 3 napja használom, az 5.-et megkapja egy hónapja után :) Eddig szuperul működik! Nagyon száraz a bőröm és ez szépen hidratálja. Megelőzés céljából vettem, így arról nem tudok nyilatkozni hogy fiatalítja-e a bőröm. Könnyen beszívódik, és reggelente friss arcbőrrel ébredek vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

LunaFlor

2017. március 11.

Nekem sajnos nem vált be, túl nehéz és zsíros volt, pedig az én bőröm szereti a gazdag ápolást. Azonban ez, a nappalijával együtt használva, eléggé mitesszeresített, így nem használtam el az egészet inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology