Rival de Loop

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. március 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

A szemkörnyékápoló elixír kiemelkedő hatású sejtmegújító hatóanyag-komplexet tartalmaz, amely természetes módon stimulálja a bőrsejtek aktivitását. A gazdag összetétel hatásaként a revitalizációs folamatok optimálisan támogatottak, a bőr ragyogása fokozódik.

A sejtmegújító-komplex Rhodophyta-kivonata (Algae extract) elősegíti és támogatja a sejtaktivitást, a kollagén és elasztin károsodása ellen hat. A Selyemfa-kivonata és a Siegesbeckia Orientalis ázsiai gyógynövény-kivonata (darutoside) enyhíti a karikákat és táskákat. A Duo-Soja Komplex és az E-vitamin antioxidáns kombinációja semlegesíti a szabadgyököket és ápolja a bőrt. Hialuronsav, Jojoba-olaj és pantenol javítja a bőr nedvességtartalmát, nagyobb rugalmasságot biztosítva a bőrnek.

legallybrunette

2018. március 30.

A Rossman hülye. Tetszik olvasni onnan valaki marketinges a Krémmániát?
Először az arany színűt, majd ezt is megszüntették. Nem is kommentálom tovább, nagyon mérges vagyok. Isteni jó kis krém volt mindkettő, miattuk hagytam ott az Alverdét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

A Rossman hülye. Tetszik olvasni onnan valaki marketinges a Krémmániát?

Csobanka

2018. február 10.

Féláron vettem mert meg fog szűnni. Ez nagyon sjnálatos mert gyorsan fogy, beszívódik és hidratál.

Csak esténként használom és minden rendben vele. Feltöltöttebbek a szemeim és reggelre elég és az Anaconda szemkörnyék ápolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Miaaa29

2017. december 28.

Jól hidratál, lehet rá sminkelni, de mintha mélyebbek lennének a karikáim mióta ezt használom.. Lehet csak beképzelem, mindenesetre 3-ast kap tőlem, mert egy átlagos kis semmilyen krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

angelina69

2017. július 22.

Ritkán szoktam véleményezni krémeket, mert nem használok többfélét, és nem próbálok ki mindenféle újdonságot, mivel elég érzékeny a bőröm krémügyileg. Mivel már közel járok az 5. x-hez ezért egyre inkább szárazabb lesz a bőröm, mint 10 évvel ezelőtt. A hormonális változások sajnos a bőr állagán is észrevehetők. A szemem alatti sötétebb karikák részben ennek, részben a stressznek köszönhetőek. Legtöbbször a pihentető alvás (nem hajnali kettőtől), és a megfelelő folyadékfogyasztás sokkal többet ér, mint némelyik krém. Oda akarok kilyukadni, hogy meglepve olvastam a véleményt írók korosztályát. Én bizony harminc egynéhány éves koromig, max télen kentem az arcomra valami zsírosabb, teltebb krémet. De hát nem vagyunk egyformák. A munkám miatt sok emberrel találkozom, és bizony néha meglepődöm, hogy alig húsz éves lányok vastagon vannak bevakolva. Egyébként ami a mellékelt krémet illeti. Nekem bevált. Nem csípi a szemem környékét, nem ragadós, szépen beszívódik. Valóban feltölt és kisimít. Bevallom, hogy a szám környékére is szoktam belőle kenni. Ilyenkor nyáron nem használok egész arcra krémet, hadd szellőzzenek a pórusaim. Amúgy is izzadunk. Az összetevők alapján választottam, amiben az elfogadható ára is nagy szerepet játszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

mano

2017. június 27.

Jól hidratál, pikk-pakk jobban néz ki a szemem, ha reggel felkenem. Jól lehet rá sminkelni, barátságban van a korrektorokkal is. Nincs illatosítva, praktikus és igényes a csomagolása is. Árban sem rossz, egy próbát megérhet másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

poragi

2017. június 1.

Szerintem kicsit túlvállalták magukat a sok ráírt ígérettel :D fiatal koromból adódóan nálam megelőző szerepe van csak, esténként kenem a szemkörnyékemre, így reggel nem überbrutál táskás szemekkel ébredek akkor sem, ha esetleg nem sikerült eleget aludni.
Azért vettem, mert észrevettem, hogy kicsit megváltozott a szemörnyékem igénye, hajlamos volt kiszáradni, sok minden irritálta, így kellett egy szolid, nemszínesszagos szemkörnyékápoló, ami nem csípi, viszont hidratál. Erre teljesen bevált, de azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Emma Woodhouse

2017. január 16.

Elhasználtam egy egész tubussal belőle, nekem nagyon bevált. Kellemes az állaga, hamar beszívódik, nem ragad, nem csinál furcsa dolgokat a szemem alatti korrektorral. Nem irritálta a bőrömet sem, pedig nekem a szemem körül elég érzékeny. Jól hidratált, szépek az összetevői és az ára is nagyon kedvező, simán újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

KlaudiaZs

2016. december 22.

Nagyon szeretem, szépen hidratálja a szemkörnyékem és teljesen beszívódik, sminkelni is tudok rá. Ami miatt leginkább újravenném, hogy meglepően jól frissíti a tekintetem, halványít a karikákon és segít a reggeli duzzadtságon is. Egyetlen egyszer volt, hogy kicsit égette/csípte a bőröm, de örülök, hogy nem hagytam egyből abba a használatát, mert többet nem volt ilyen és jól működik ettől eltekintve. Az adagolója nagyon bejön, az összetevői is szépek, tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

ZiAn

2016. november 11.

Véletlenül bukkantam erre a teemékre. Praktikus kiszerelesű, könnyen adagolható, kellemes állagú krém. Számomra döntő szempont volt a parfümmentesség és eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Zaynab

2016. október 24.

HRenátához hasonlóan én is megvettem mindkét elixírt, de most még csak ezt használom.
Négy napja kezdtem kenni vele a szemem környékét, azaz én is kenem a szemem alá, nemcsak oldalt a kicsi ráncoknál.
Úgy érzem, hogy nagyon picit bizsereg, főleg oldalt a szemem sarkában (a hajvonal felé).
Egyébként könnyű krém.
Nem tudom, hogy csak nálam van-e ez, de eleinte nem akart semmi kijönni a pumpából, majd igen, ám nagyon kevés krém.
Most meg már egy kicsi pumpálásra is fél borsónyi mennyiség jön ki, szóval így meg hamar fogy, illetve épp el tudom úgy kenni, hogy ne legyen túl sok. Már ezt is a sokallom, ami mostanában jön a pumpa száján.
Erős négyes, ötös alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 24.

Egyébként könnyű krém.
Erős négyes, ötös alá.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Algae Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.