RIVAL loves me

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sterc, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

Vízálló szemöldökpomádé a tökéletesen formázott és hangsúlyos szemöldökökért.

4 árnyalatban kapható

BPetra22

2021. március 25.

A 03 soft brown árnyalatban van meg és nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, szépen mutat, az egyetlen problémám vele, hogy viszonylag könnyen kopik.
Egyébként imádom! Ár érték arányban csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Egyébként imádom! Ár érték arányban csodás!

dzsinglia

2021. március 11.

03-as árnyalatban vásároltam meg, még csak két napja használom, de ennyi idő is elég volt arra, hogy azt mondjam ez az eddigi legjobb szemöldök termék amit valaha használtam (csak drogériás termékeim voltak).
A színe remekül illik a szemöldökömhöz és a hajamhoz, így egyáltalán nincs műhatása. Könnyű vele dolgozni, praktikus a kiszerelése.
A papírcsomagolás miatt kicsit drágább termék benyomását kelti, és garantált hogy nem nyitogatták a terméket.
Remélem hosszú távon is megmarad a pozitív véleményem róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Remélem hosszú távon is megmarad a pozitív véleményem róla.

Szpandi

2021. március 9.

Nagy meglepetésemre nőnapra kaptam egyet, szerintem simán egyszinten van nevesebb társaival.
Nem kenődik, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Nem kenődik, imádom!

Vini13

2021. március 8.

Nekem is ez volt az első szemöldök pomádém amit kipróbáltam, és annyira bevált hogy két éve használom. Könnyű felvinni, tartós, és természetesnek tűnő a színe. A kis ecset a kefével amit adnak hozzá szerintem használhatatlan, annyira mini, ezért én egy másik, nagyobb ecsettel szoktam felvinni, majd utána egy szemöldök kefével szoktam átfésülni a szemöldököm. Ár érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

barabara

2021. február 10.

Az első szemöldök pomádé amit használok/próbálok.
Az állaga tetszik, valóban vízálló... nem mozdul el. A ceruza után igazán meglepetés volt, sokkal szebb, legalábbis nekem sokkal jobban tetszik a végeredmény vele.
Szerintem nagyon sokáig elég lesz, valószínűleg ezt fogom újra venni.

Sötétbarna hajam van, a szemöldököm ennél egy picit sötétebb is, a deep brown árnyalat van meg, tökéletesen passzol hozzá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Az első szemöldök pomádé amit használok/próbálok.
Szerintem nagyon sokáig elég lesz, valószínűleg ezt fogom újra venni.

rozsaanna

2021. január 16.

Krémes, erősen látszik, könnyen lehet vele formázni. Remélem nem fog hamar beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

lenochka

2020. december 30.

Tényleg tartós, napközben lerobbanthatatlan, Nem maszik, nem folyik, nem kenődik. Szépen lehet vele dolgozni. Én nagyon szeretem. 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

mppl

2020. november 14.

A 3-as számút használom és ez az első szemöldökpomádém, sötétbarna hajam van, fekete szemöldökkel ami helyenként hiányosabb. Picit kell csak kitöltenem ezeket a kevésbé dús területeket úgyhogy sokat nem kell használnom belőle, úgy érzem egy életre elég lesz. :D
Lassan 3 hete megvan, nap végén is ugyanúgy néz ki mint mikor reggel felteszem, ráadásul eldörzsölni sem tudom, sőt nyomot sem hagy ha hozzányúlok. Jár mellé egy kis ecset aminek a végén egy kefe van.
Összességében én nagyon szeretem, de akinek semmi szemöldöke nincs az lehet nem lesz vele megelégedve, hisz nagyon precíz vékony szálas vonalat nem lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.