RIVAL loves me

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sterc, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

Vízálló szemöldökpomádé a tökéletesen formázott és hangsúlyos szemöldökökért.

4 árnyalatban kapható

800Ft - Újszerű RIVAL loves me Eyebrow Pomade 01 light blond
Ár: 800 , Eladó: SziKri
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: személyes átvétel a belvárosban, posta, Foxpost előre utalással

Mmmmm65

2022. június 21.

Imádom. Könnyű dolgozni vele, tartós és nem mászik el napközben sem. A szín is jó a sötétebb hajamhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

elynor91

2022. május 10.

Fantasztikus pomádé, nem tudom elképzelni, hogy mit tudhat még egy drágább társa, de én biztos maradok nála. Külön óriási piros pont, hogy kapható Light Blonde színben, ami tökéletes a világos színeimhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Phanna7714

2022. május 9.

Rengetek pomádét próbáltam már, és ez volt messze a legjobb mind közül! Nagyon jó vele dolgozni, nem túl krémes, nem csúszkál, elképesztően pigmentált és tartós. Százszor újra vettem már legalább, csak ajánlani tudom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

Szabinaaaa

2021. november 4.

Tartós, könnyen applikálható, és még a hozzá adott kis ecset is meglepően jó minőségű és használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Candy21

2021. szeptember 26.

Nagyon szeretem könnyű vele dolgozni szép tetszetős végeredményt lehet vele elérni. A tartósasága is teljesen rendben van ennyi pénzért ez egy szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Emma23

2021. szeptember 5.

Nagyon tetszik ez a pomádé. Szép természetes végeredményt kapunk. Az ecset ami jár hozzá az is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Olív

2021. augusztus 8.

Már a csomagolása nagyon megtetszett, ízléses és biztonságos (az üzletben nem tudják kibontogatni). Könnyű vele dolgozni, ár érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

homanalexandra

2021. július 18.

Csoda. Ez a második pomádém, az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Az első pomádém nyx volt de ez lekörözi mindenben. Nagyon jó az állaga, könnyen szárad, könnyű vele dolgozni, nem kenődik, nem potyog, tartós és az ára is eléggé jó. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

kisTi

2021. július 18.

Nem az első szemöldökpomádém, de az egyik legjobb. Végre sikerült egy nem vöröses árnyalatút kifogni. Szerintem az örökkévalóságig elég lesz, tökéletesen lehet vele dolgozni, tartós, nem kopik. A teteje lehetne jobb minőségű, a melegebb időjárással hetek alatt darabokban töredezett le, így gyorsabban kiszárad a termék, mivel nem lehet lezárni. Gyorsan szárad, nem maszatol. Szemöldökpúderrel mindig átmegyek rajta a végén, ha igazán precíz szemöldököt szeretnék, nagyon szép lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Brioche

2021. július 1.

Eddig ABH pomadét használtam, de szükségem volt egy olcsóbb, könnyebben elérhető alternatívára. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a típust és nem kellett csalódnom. Ár-érték arányban kiváló, krémes, könnyen kezelhető, viszonylag gyorsan szárad. A színével nem vagyok egészen megelégedve. Tartós és ami nekem nagyon fontos, hogy szép egyenletesen kopik, nem foltos. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.