RIVAL loves me

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sterc, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

Vízálló szemöldökpomádé a tökéletesen formázott és hangsúlyos szemöldökökért.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vvn

2024. április 4.

Nekem nem jött be. Hamar összeállt és kiszáradt. Annyira a tartósságával sem voltam megelégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

skriszti94

2024. február 28.

Régóta keresek tartós szemöldök terméket. Mióta ez megvan, máshoz nem szívesen nyúlok. Pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele dolgozni, de könnyen elérem vele a kívánt szemöldököt, természetes, átmenetes hatásút. Nekem egész nap fent marad, nem mozdul el, tartós. A hozzá való kis ecsetet használom, precízen lehet felvinni vele a krémet. Kevés elég belőle, kb. fél éve használom, nem száradt még be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

kalmaniki

2024. január 21.

A dark brown árnyaltot vásároltam meg belőle. Nagyon aranyos a csomagolása, kapunk hozzá egy kis ecsetet, aminek a másik vége kefe. A festék állaga tetszik, viszont vigyázzni kell vele, nehogy sokat kenjek fel, mert nagyon pigmentált. Emiatt sietős reggeleken nem érte nyúlok. Rajtam tartós, nem kenődik el. Remélem nem szárad ki a festék idő előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 21.

cs.dora

2023. október 13.

Itteni vélemények alapján vásároltam. Első szemöldök pomádém. Igazán bejött, szép a színe, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 13.

viveka

2023. augusztus 29.

Hát ez nekem nagyon nem vált be... Először is, ott van az intenzíven szúrós szaga. Másodszor, elkenődik a szemöldökömön rá a bőrömre napközben, ami nagyon kellemetlen tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Bettu

2023. június 15.

Már elég régóta használtam egy ugyanilyen állagú márkás szemöldökformázót, viszont a lejárat miatt már ideje volt újat vennem, és most nem szántam erre több ezer forintot. Nézelődtem a kínálatból, megakadt ezen a szemem. Le volt árazva, így mindössze 1.000Ft-ot fizettem érte. A light blond árnyalatot vettem meg. Kicsit szürkés, de meglepően hasonlít a szemöldököm színéhez. Elég krémes állagú. Az ecsettel ami benne volt én nemsokmindent tudok kezdeni, de nem számít. Egyenlőre jónak tűnik. Ennyi pénzért főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 15.

bajanka14

2023. április 25.

Tokeletes! 10 csillag is jarna neki annyira osszepasszol a hajam szinevel. Reggel felkenem es este meg mindig rendben van! Imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

vrgdo1991

2023. április 22.

Mióta rátaláltam csak ezt a pomádét használom. Remekül lehet vele dolgozni, nem kenődik/halványodik el és a színe is tökéletes. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Laura0516

2023. március 21.

Véletlenszerűen esett erre a választás, de nagyon megérte!! Nem mondom még barátkozom a használatával, hogy azt a hatást érjem el amit szeretnék, de nagyon jól lehet vele dolgozni, nem kell sok, tartós és árban is tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 21.

Mmmmm65

2022. június 21.

Imádom. Könnyű dolgozni vele, tartós és nem mászik el napközben sem. A szín is jó a sötétebb hajamhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Ceresin 0 0

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.