RIVAL loves me

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszzti, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A készlet egy tartós matt folyékony rúzst és egy színben hozzá illő, a finom felvitelt lehetővé tevő krémes textúrájú szájkontúr ceruzát tartalmaz.

5 változatban kapható

Sammael

2020. szeptember 20.

Ugyanaz a problémám vele, ami a másik testvérénél is. Miért nem lehet azt a színt bele adni, ami a dobozán szerepel? Vettem egyet, ami a dobozon szép rózsaszín, S a termék benne pedig barna. Kicsit kiakadtam, amikor megvettem és észre vettem, de ettől függetlenül maga a termékkel nincs bajom, mert szép és tartós. Sőt, szerintem tartósabb, mint a testvére. Remélem nem dőlök be újra a csomagolásnak és sikerül egy rózsaszín árnyalatot beszereznem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylsiloxysilicate, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Octyldodecanol, Glyceryl Behenate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isostearyl Isostearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isononyl Isononanoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isocetyl Stearoyl Stearate, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate
Színezékek: Barium Sulfate, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 42090, Red 6 / CI 15850, CI 77499, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Színezék. Piros.