RIVAL loves me

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petra0408, Módosítva: 2021. január 27.

Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Krémpúder textúra a selymes bőrérzetért. Természetes, hosszantartó mattítás maszkhatás nélkül. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Palma215

2021. február 24.

Én imádtam az illatát. Az állaga meglepően folyós, ezért sok kell belőle, viszont az adagolóját imádtam, ilyen pici feje van. Szóval én szerettem, bár a fedése hagyott némi kívánni valót maga után, de építhető a fedés. Én nagyon hamar elhasználtam az előbb felsorolt indokok miatt, viszont mivel kis olcsó, ezért semmi gond nem volt vele. A nyári színem volt, szerintem újraveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Petra0408

2021. február 23.

Az illatán túl kell lépni, nekem nem szimpatikus, valamint felvitel közben enyhén melegnek érzem tőle az arcom (nem mondanám égetésnek). Ezeken túllépve viszont imádom. A fedését közepesnek mondanám, a textúrája habos. Ára ellenére meglepően tartós, nekem nap végéig fennmaradt és gyönyörű volt az összkép (Catrice alapozóhoz viszonyítva is). Matt, az én zsíros bőrömön is elég későn fényesedett át, ami ritka. A színek tekintetében viszont van egy kis hiányosság: 3 árnyalatban kapható, én a relatíve fehér bőrömre a kettest vettem meg. Kibontva szörnyen sötét, ami felkenve már nem ilyen drasztikus. Kicsit olyan érzésem van vele, mintha világosodna oxidálás közben a többi alapozóval szemben. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, viszont az első két említett probléma miatt nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.