Roberto Cavalli

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dinart, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2012. december 21.

Lelőhely:   Marionnaud

llatcsalád: Orientális-virágos tubarózsa

Illatösszetétel: Narancsvirág, Tubarózsa jegyek, Rózsabors, Tonkabab, Ámbra, Vanília

Ár: 8000 , Eladó: Olgi72
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Heves, fizetés: Előre utalás

Jelizz

2020. március 2.

annyira cuki es jo stilusa/csomagolasa/uvege van :)) akcios vettem egy 75 ML kiszerelest. Nem kedvelem a viragos illatokat de ez tetszik, viragos/buja/edes/orintealis szolid hetkoznapi illat. Akcio nelkul nem vennem meg, NEM TARTOS ... rajtam max 2-3 oraig erzem.. vicc . egy Avon parfumhoz tudom hasonlitani, szinte 2 orankent fujkodom magam vle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Savajuj

2020. január 27.

Rajongok a fűszeres, balzsamos illatokért, és ebből ugyan csak 10ml-t engedélyeztem magamnak, de hamarosan elfogy, úgyhogy lehet nagyüveges lesz belőle.
Finom narancsvirág,balzsamos alap (számomra) megfelelő hatósugárral és tartóssággal.(tartósság kb. 8 óra)
Hangulatjavító a használata, nekem mindig jó hangulatom lesz tőle, ha ezt használom.
Esti programokon is megállja a helyét, és igen, van egy erotikus oldala is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Esti programokon is megállja a helyét, és igen, van egy erotikus oldala is :)

udyanna

2020. január 1.

Csodás illata van, de egyszerűen nem érzi rajtam senki, nálam fontos tényező egy parfümnél a tartósság és szillázs, emiatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Parfuwoman

2019. március 15.

Up:
Hosszú ideig parkolópályára tettem szegényt ,mivel annyira emlékeztetett az exemre,hogy nem tudtam magamra fújni és nem erőltettem ,mivel feltem ,hogy megutálom az illatot. Ő egyszerűen imádta rajtam,meg úgy összességében ,ha valaki csábításra keres illatot,ez az. Egy szexi dög,mégis jól esik viselni,nem fojt meg.
Egyébként egy érdekességre hívnám fel a figyelmet. Egy ismert parfümériában jó áron kínálták ,így vettünk belőle . És amikor az előző elfogyott és felbontottam,nem ugyanaz az illat fogadott,fűszeresebb volt,mint emlékeztem és nem volt meg benne az a gazdag,aromás alap,amit úgy imádok . Az emlékek miatt egy évig felé se néztem ,de mikor nemrég megillatoltam,ugyanaz az illat fogadott ,mint korábban. Jót tett neki az a pár hónapnyi álldogálás,beérett :) Fragin olvastam egyébként erről ,én ezt először Cavallival tapasztaltam .

Imádom ezt az illatot ,6-7 éve a gyűjteményem része ,második üveggel használok belőle és a második kedvenc a Coco Chanel Mademoiselle után . Ez egy nagyon érzéki ,buja illat,ezért ritkábban hordom,hogy ne legyen túl mindennapi,általában ha egy extracsini ruhát veszek fel,vagy randin kísérőtárs,pasik oda vannak érte ,mindig megdicserik .
Mivel én is oda vagxok érte ,meg vissza ,ha lehetne adnék neki 10 *-ot is.
Tartóssága brutális ,12 óra +. Szillázsa szintén erős . Cavallinak még 3 parfümjét imádom ,de ez messze a legjobb köztük .
Ami pozitívuma ,hogy bármely évszakban viselhető .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Up:

Mivel én is oda vagxok érte ,meg vissza ,ha lehetne adnék neki 10 *-ot is.
Ami pozitívuma ,hogy bármely évszakban viselhető .

sandyh

2018. november 4.

3 éve használom más parfümökkel felváltva én nagyon imádom. Elegáns, nőies, szexi és vad. Rajtam sokáig érezni. Főleg az édesebb jegyeit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Vaslady

2018. október 1.

Évek óta járok erre az oldalra,és külön öröm,hogy itt lehetek.
Napi szinten olvasom,böngészem a véleményeket,nagyon érdekes,hogy egy-egy illat,különböző emberekből és különböző helyszinek illetve évszakok végett,milyen más hatást képes kiváltani.
Én is örömmel irom a véleményeket,és bizom benne,hogy ezzel gazdagitom a krémmánia oldalt.
Folyamatosan új illatok után kutatok,amit nem találok,azt fel is töltöm.
Tudom,tudom,hát nem vagyok egy hűséges fajta,ritkaság,ha néha egy parfümöt újra veszek :-D.
Mert,elképzelhetetlennek tartom azt,hogy egy illatot télen- nyáron, éjjel- nappal használjak,szeretem megadni a módját,hogy minden alkalomra kiválasszam a megfelelő parfümöt.
Nade,ehhez parfümmániásnak kell lenni,és elfogadom azt,ha valaki nem az,hiszen lehet Ő meg a cipőket gyűjti,nagy titokban :-D.
Kinek mi a gyengéje :-D.
Cavalli illatok,népszerű illatok,és most sikerült ehhez a kis mintához hozzájutnom,amit véleményirás előtt,többször teszteltem.
Első benyomás,hogy látok hasonlóságot,az Oro és közte,valahogy ugyanazt a hangulatot nyújtja nekem a két illat.
Mintha ez az illat,az egyszerűsitett változata lenne,egy alapdarab,amiből kivonták a fűszereket,a kodiandert fahéjat,viszont kapott rózsaborsot,hogy ne menjen át unalomba,az illat.
Viszont megtuningolták a naracsvirággal és a benzoinból pedig nagy-nagy mennyiséget öntöttek,hiszen végig ez az illatjegy uralja az illatot.
Leszáradásnál bújik elő a vanilia,de még igy sem édesedik be az illat.
Csak azt tudom mondani,hogy igényli a hideget,extra tartós,különc...sexi és nem napi használatra való...hanem hangulatfüggő,alkalomra "illő"...
Nem munkahelyi darab.
Egy szóval,vevős :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Évek óta járok erre az oldalra,és külön öröm,hogy itt lehetek.
Folyamatosan új illatok után kutatok,amit nem találok,azt fel is töltöm.
Kinek mi a gyengéje :-D.
Leszáradásnál bújik elő a vanilia,de még igy sem édesedik be az illat.
Nem munkahelyi darab.
Egy szóval,vevős :).

kvin

2018. június 25.

Érdekes, hogy amilyen távol áll tőlem az egész Cavalli stílus, annyira bejönnek az illatai.
Maga a márka, illetve amit közvetít, számomra túl hivalkodó, színpadias és hatásvadász (még maga az illat promo videója is) Ugyanakkor valamiért olyan elképesztően jól működnek rajtam a parfümkreálmányai, hogy emiatt már-már szégyellem magam.
Ő sem kivétel, az elején fantasztikus a pezsdítő rózsabors, amibe gyorsan bekúszik a narancsvirág, majd leginkább a tonkabab érvényesül, végig megtartva a frissítően virágos jellegét. Simán randi illat, elegáns vacsorához is tökéletes.
Viszont van benne valami, ami csavarja az orrom, lehet, hogy a benzoin nem passzol valamivel vagy egy idő után már túl sok a narancsvirág, nem tudom megfejteni, mert tetszik is meg nem is, talán azért, mert nem igazán én vagyok. Több fűszerességet el tudnék képzelni, plusz mélységet, valami hiányzik, amitől tökéletes lenne, még ha nagyon jól is működik rajtam.
Nem elég dög, inkább divatos és menő, nekem kicsit felületes, talán ezért nem tudok vele azonosulni.
Még adok neki esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Még adok neki esélyt.

born86

2018. június 10.

Ő számomra egy nagy dilemma,egyszer szeretem ,egyszer tolakodó.
Attól függ milyen kedvem van épp.
Valahogy 20 -as évek eleje ,buliba menős illat ő nekem és hát már bőven elmúlottam 20 úgyhogy érthető a dilemma . :)
Hatósugara kiváló ,tartóssága jónak mondható rajtam.
Ha egy szép tiszta illatot akarsz magadnak hát ne őt válaszd ,nem tudnám elképzelni napi használatra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Ő számomra egy nagy dilemma,egyszer szeretem ,egyszer tolakodó.
Attól függ milyen kedvem van épp.
Hatósugara kiváló ,tartóssága jónak mondható rajtam.

Terka25

2018. május 30.

Nagyon vártam ezt a parfümöt , annyi fantasztikusat írtak róla . Buja , szexi , extra tartós , erős .....stb, na ez kell nekem . Ehhez képest nekem ez sajnos semmilyen , pedig többször próbáltam , végül eladtam . Rajtam egy sima kis unalmas , édes illatocska , semmi csavar , vagy extra tartósság , irigylem azokat , akiken működik .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Szerafina

2018. március 19.

A kék testvére a nagyobb szerelem, de ezt is imádom. Igazán nőies, csábító, buja illat. Évszaktól független, esti, kiöltözős, bulizós alkalmakra. Rajtam tartós, kevés is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)