Roberto Cavalli

Ár:   15 860 Ft és 29 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   15 860 Ft és 29 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegyek: bergamott, feketeribizli, mandarin

Szívjegyek: rózsa, jázmin, narancsfa virág

Alapjegyek: pacsuli, szantál, ambroxán, nőszirom

elinor666

2020. augusztus 13.

Ahogy megjelent, rögtön megfogott a külcsín, így ki kellett próbálnom. Először a csuklómra fújtam, majd ott is hagytam és nézelődtem tovább. Közben borzalmas wc szagot éreztem,kerestem is a bűz forrását... Hát mit ne mondjak, én voltam az, a Florence Blossommal...
Nedves törlőkendővel próbáltam lesikálni, nagyon kellemetlen élmény volt. Nem hagyott nyugodni a dolog, gondoltam biztos romlott volt a teszter.
Mai második találkozásunkkor ugyanezt produkálta, van valami a fejjegyben, ami rajtam konkrétan sz.rszagú.
Később ez elmúlik és kellemesen virágillat marad, na de kérem, mi ez a borzalom? XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

nyarigabi

2020. július 25.

Van a Cavalli illatokban valami egyformaság, ő is beáll a sorba. Először a bogyós gyümölcs, aztán a szantál dominál, nem érzek benne semmi különöset. Volt-már érzésem van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.