Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml

Az 1987-ben kiadott ikonikus parfüm modern interpretációja.

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, körte, neroli

Szívjegyek: rózsa, heliotrop, frézia

Alapjegyek: vanília abszolut, pézsma, fehér fák

fújós Rochas Byzance (2019)
Ár: 2500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml, Helyszín: Budapest, V., fizetés: foxi, személyes átvét
Rochas Byzance (2019) FÚJÓS
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2700 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

karakumsivatag

2021. október 9.

Nehéz úgy véleményt írni, hogy az illat elődje az ikonikus 1987-es Morillas alkotás. Nem adok 5 csillagot, hiába a gyönyörű üveg, mert az az elődnek jár. Ez az illat más. Morillas 1987-es alkotása virágos-aldehides, igazából nem is keleti, de ez az új illat valóban keleti. Az oud-ot kihagyták belőle, ezt leszámítva tökéletesen olyan, mintha egy jó nevű arab parfümőr alkotta volna:). Szerintem uniszex, ajánlanám, hogy urak is próbálják ki. Ha valaki a Givenchy Pi-t szereti, ezt is fogja. Nem túl intenzív, de bőrön, ruhán órákig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 9.

anita763

2021. május 13.

Nagyon szép és sokoldalú parfüm ez a 2019-es változat. Ő egy teljesen új illat, nem sok köze van a régi változathoz. Első fújáskor a L'instant Magic és a Hypnotic Poison keverékére hasonlít, majd néhány másodperccel később a Midnight Poisonra emlékeztet, és ahogy szépen kezd leszáradni, ismét változik és a Lalique Le Parfum illatára emlékeztet. A Byzance illat azok számára készült, akik szeretik a vaníliás illatokat, de nem elégednek meg az általános édességgel. Nagyon jó tartóssággal rendelkezik maga a parfüm, reggel négyszer permeteztem a nyakamra, estig éreztem az illatát, és másnap még a hajamon is érezni lehetett. Az üvege egyszerűen fenomenális! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 13.

Vaslady

2020. február 1.

Nem ismerem az ikonikus 1987-es születésű anyaillatot,viszont ma volt lehetőségem tesztelni ezt az illatot.
Egyenlőre papircsikon hoztam haza,de azt már most leszögezem,hogy szerelem illat lett :).
Az üvegétől is lehet dobni egy hátast,csodás...az eladó lány kezében a 90ml-s üveg,csillogott,mint egy ékszer.
Az illat maga...
Téli,bújós kuckózós...de mégis nagyon nőies,elegáns,nekem különleges.
Vaniliás-pézsmás alap,körte...és nem tudok elmenni az mellett,hogy a fragranticán a L.Biagiotti Veneziájához hasonlitják,ami igaz is,mert tényleg van benne egy rejtett szilvás vonal(pedig nincs benne szilva),mig a Biagiotti illatában az az alap.
Nem hozott újat a parfümök világába,ez tény,de szép szerethető illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Az illat maga...
Téli,bújós kuckózós...de mégis nagyon nőies,elegáns,nekem különleges.
Nem hozott újat a parfümök világába,ez tény,de szép szerethető illat :)