Rochas

Ár:   9 920 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   9 920 Ft

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: levendula, bergamot
Szívjegyek: jázmin, cédrus, gyöngyvirág, málna, cappuccino
Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, ámbra, vanília

Rochas Man fújósok
Ár: 750 Ft, 1150 Ft, 1750 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. október 27.

Update: Van pár olyan illat, amit meggondolatlan módon adtam tovább anno, hirtelen felindulásból, akár a "NEMlehetegyszerreennyiparfümöm" érzésből adódóan vagy csak egyszerűen nem tudtam azonosulni akkor az illatvilággal, függetlenül attól, hogy valójában nagyon tetszett a koncepció.
Ez is egy ilyen darab,amit újra vásároltam sok-sok tapasztalás után, nyilván nem véletlenül. Alapvető illatnak tartom azok számára akik érdeklődnek a gourmand parfümök iránt és bár erősen designer, annak minden hátulütőjével, a mai napig összefut a számban minden ami össze tud ahányszor csak megszimatolom.

2017.04.: Csak és kizárólag az olvasott vélemények alapján rendeltem meg.. valahogy én sem tudtam hova tenni ezt a színű csomagolást, illetve az üvegét sem tudtam értelmezni férfi parfümként.. azt hiszem sokan vannak még így.. félelmetes, hogy a design mennyire vissza tudja fogni még egy parfüm esetében is a sikerességet. Ez esetben ez nem teljesen igaz, hiszen nagyon sokan szeretik, de biztos vagyok benne, hogy ha akár csak egy férfiasabb színű dobozban árulnák, már sokkal többen kipróbálnák ééés: azonnal megvennék..
Egy nagy pohár habos cappuccino némi vaníliával fűszerezve, de a legjobb kávéból, frissen őrölve és minőségi géppel lefőzve..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Lupiluuu

2019. november 7.

Én unisexnek mondanám,kicsin mon Guerlain füstösebb verziója,ami markánsabb karcosabb ,dögösebb. Szerintem nők is simán beválalhatjak...sőt még a párom is megdícsérte milyen jó illatom van ,és ami plusz pont,hogy egyáltalán nem fog cikin kinézni ha előkapod a kis női táskádból ,mert a desing valljuk be elég nőiesre sikeredett. Maga az illat nagyon egyedi, aki szereti a kihívást és a fugyelmet annak ajanlom,mert női kémiával keverve nagyon klassz kis kombináció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Waldez

2018. január 28.

Tökély! Pont az én illatvilágom amit képvisel ez a parfüm. Selymesen édeskés-vaníliás.. és ezt tartósan hozza. Kiváló választás azok számára akik szeretik az édesebb illatokat! A design ténlyeg vicc.. az üvegcséje pont úgy néz ki mint egy félbevágott lávalámpa :D, de nem ez a lényeg, mivel egy fantasztikus illatot rejt magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

ALettah

2016. március 26.

Egy több szempontból is meglepő parfüm ez. Először is férfiparfüm virító rózsaszín dobozban???? Na, de ha túltesszük magunk ezen a traumán és beleszippantunk, jön a második meglepetés: egy nagyon különleges, abszolút nem tipikus férfiparfüm, ami engem azonnal megfogott. Harmadik lépésként kényszerítjük a férfiemberünk, aki ajándékba kapta a cuccot, hogy próbálja ki, pedig szegény már a csomagolásnál elrohant. És itt jön a hosszas, elégedett mmmmmmmmmm :) Picit édeskés illat, kiérződik belőle a kávé, a vanília, a levendula, és egy mély, kellemes fás alap. Az egész egy puha, picit krémes illategyveleget ad, ami mégis nagyon férfias. Nem a napszemüveges, extrémsportoló pasik illata, inkább egy nyugodt, erős, magabiztos férfin képzelem el, aki nem szégyelli néha a gyengédségét sem kimutatni. Például felmászik a fára az ott rekedt macskakölyök után. Hogy ez hogy jutott eszembe az illatról, azt nem tudom.
Szóval Uraim, próbálják ki, ha egy különleges illatot szeretnének, ami biztos nem jön szembe még három emberen egy nap alatt. A nők pedig bomlani fognak érte :) Mi teljesen rákaptunk - a rózsaszín doboz meg kiment a szemétbe, így csak az egyszerű, érdekes kúp formájú üveg maradt, ami teljesen okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.