Best of Beauty 2019

Roger & Gallet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

bodni

2018. január 29.

Anyámnak vettem egy mintát belőle ajándékba.Finom, tiszta kellemes illat, akár egész évben is viselhető mivel nem tolakodó és idős hölgyeknek is ajánlott.Férfiként olykor magamon is elviselném.Egy kis tavasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

gyooongyi

2017. május 24.

Igazi meglepetés! Épp az, amit kerestem. Friss virágos illat, ami az marad akkor is amikor leszárad, picit púderessé alakul. Felidézte a letűnt Chanson de vie illatát, amit viszont mindig túl édesnek találtam. A hársfa illatára is emlékeztet kicsit..
Csatlakozom az előttem szólóhoz, meglepően tartós, de persze nem parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, meglepően tartós, de persze nem parfüm.

zsoficza

2013. november 13.

Imadom, abszolut ez nalam a 2013as nyar illata. Mas oldalakon azt irtak, hogy nem tartos, hat en ezzel nem ertek egyet. Lehet csak mert meleg van, de szerintem siman kibir egy napot.. Mondjuk teny, hogy testpermet/EDT leven nem 2 fujasnyit rakok magamra belole.
Egyebkent kulonleges citrusos illata van, neha kicsit savanykasabbnak, neha kicsit edesebbnek erzem, de mindig tetszik. :D A CK in2U a signature parfumom, de mar picit unom, ugyhogy kerestem valami jellegre hasonlot, de megis kulonbozot, es ebben az EDT-ben meg is talaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.