Rosacea Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ez a speciális, illatmentes termék a környezet vagy valamilyen kémiai anyag okozta égő, szúró, viszkető érzés és a vörösség enyhítésére szolgál. Kellemesen nyugtató és hidratáló hatása jól mutatja a stroncium technológia hatékonyságát. Könnyen kezelhető pumpás flakonban kerül forgalomba. Bármikor alkalmazható, ha szükség van hirtelen jelentkező irritáció enyhítésére. Bőrnyugtató és hidratáló. Tökéletesen kombinálható más Rosacea Care termékekkel és vényköteles gyógyszerekkel.  Az Arcápoló tartalmazza a Cosmederm-7®-t, amely az első olyan anti-irritatív vegyület, amely célzottan csak a gyulladást okozó ún. C-idegvégződéseket blokkolja, és megakadályozza a szervezet túlzott válaszreakcióját. Ezek a C-idegvégződések aktivizálódása okozza az arcbőrön tapasztalható égő, szúró, feszítő érzést. A hatása kiemelten szelektív és rendkívül biztonságos. COSMEDERM-7 gátolja a gyulladást okozó hisztamin termelődését is. A Calming Lotion csillapító hatása pár másodpercen belül már jelentkezik, és sokáig tart. A közepes és az előrehaladott állapotú rosaceásoknál – akiknek kezelés nélkül állandóan és erősen ég az arcuk – előfordulhat, hogy csak hosszabb idő után lesz teljes a csillapító hatás. A használat során tapasztalható némi átmeneti csípő-szúró érzés, amely a mindennapos használat során azonban csökken, illetve lehetséges, hogy egy idő után már nem is jelentkezik. Rendszeres használatával a különböző hatásra jelentkező rosaceás tünetek kisebb intenzitással jelennek meg.

Kiszerelés: 60 ml

Milka

2012. december 16.

vegyes érzéseim vannak. az jó, hogy szinte illatmentes, de hogy egyből csillapítana, azért azt közel sem mondanám. konkrétan a felkenés után lángvörös lett az arcom, és még egy jó idő múltán is éreztem, hogy szabályosan forró. igaz, a gyártó írja, hogy kezdetben előfordulhat ez a probléma. ha a későbbiekben változna a tapasztalatom, akkor módosítok a csillagokon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

Morzsa

2012. november 28.

Megrendeltem a próbacsomagot, de sajnos csak hármat (a szérumot, a nyugtatót és a hidratáló arckrémet tudtam kipróbálni). Igaz, ez csak simán nem használt, de a szérum és a krém, nem, hogy a tüneteket nem csökkentette, de 5 percen belül a fejem ötször olyan vörös lett, mint ahogy a normál rozaceától szokott. Magyarán, vmlyen allergén anyag lehet benne. (az már hab a tortán, hogy EZT a vörösséget aztán csak órák alatt, késő estére tudtam csak megszelidíteni -a normál rosaceáshoz képes sokszoros idő-, és csak folyamatos jeges borogatással, mert semmi más nem hatott rá)
Magyarán, biztos van, aki nem allergiás rá, akár még hatásos is neki, de mivel már a PRÓBAcsomag is egy vagyon, ez csak akkor derül ki, ha kidobta az ember azt a zsák pénzt. Jó lenne, ha legalább 1-2 kenésnyi mintát lehetne rendelni (olyan kis tasakban, amiben a magazinokban szoktak lenni a krémminták), így könnyen kiderülne legalább az, hogy nem RONT-e az ember állapotán) Így viszont csak olyanoknak ajánlom a kipróbálását, akik nagyon kísérletező kedvűek, és még a pénz sem számít nekik...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

bandita

2012. október 28.

2012. 06. 23
Jelenleg naponta használom, reggel-este a szérumot követően. Vegyes, de inkább zsíros bőrtípusom van, Ez a csillapító krém mégis úgy tűnik el benne, mint sivatag homokjában a vízcsepp. A szérummal együtt a nyugtató hatást egy hét után tapasztalom, és még alig hiszem el, hogy tényleg működik. Hidratáló krém nekem szükségeltetik utána, az igazán komfortos bőrérzet miatt.
Őt is apránként simítgatom az arcomra, így gazdaságosabb a használat
2012. 10. 31
Végül a Rozacea Care termékek közül őt rendeltem meg teljes kiszerelésben, azzal a megfontolással, hogy SOS bőrnyugtatásra, gazdaságos használattal kiválóan fog működni, minimum fél évig és talán a pénztárcámat sem fogja túlzottan megterhelni. Néhány hete már barátkozom a pumpás flakonnal. Sajnos, bár hihetetlenül gyorsan nyugtatja a bármilyen okból megjelenő irritációt, a pumpa hibájából kifolyólag nagyon nehézkes kinyerni az egyébként tejszínsűrűségű terméket a flakonból. Néhány használatot követően hiába nyomogattam a pumpát, a krém csak nem akart elővarázsolódni. Ekkor idegből néhányszor erőteljesen rácsapkodtam a pumpára, na ekkor végre kiköpködte az anyagot, igaz, a mosdókagyló öblébe. Szégyen-gyalázat, de jelenleg is csak így tudom használni. Nagyon sajnálom, hogy nem patronos a kiszerelés, valószínűleg azzal a megoldással nem lenne gondom. Gondolkodtam azon is, hogy steril fecskendővel átszívom egy kiürült pumpás szérum flakonjába, de még nem tettem meg. Ódzkodok megbontani a flakont és macerálni a krémmel.

A bennék nagyon tetszik. Előfordult már, hogy pattanásos viszkető, irritált bőrre kentem fel, csak díjazni tudom a szteroidmentes gyulladáscsökkentő hatását. A szteroidos kenőcsömet azóta elő se kellett vennem. A csomagolás minősége azonban nincs összhangban a termék árával, ezért mindenképp csillagot vonok, még akkor is, ha tudom, hogy reklamáció esetén kicserélnék a terméket. Ezt még elhasználom, és közben más bőrnyugtató kence után fogok nézni, mert ez így elfogadhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 28.

2012. 06. 23
Őt is apránként simítgatom az arcomra, így gazdaságosabb a használat
2012. 10. 31

Trixi

2012. július 2.

Tényleg megnyugtatja időlegesen a bőrt, viszont két hét használat után az alapprobléma ugyanúgy fennáll, csak a tüneteket enyhíti, persze ez is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

manyicili

2012. április 16.

Szuper! Szinte azonnal megnyugtatja a bőrt és a legrandább vörös gyulladásokat is teljesen lehúzza. Állaga nagyon könnyed, illata finom,diszkrét. Ez tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Phospholipids

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.