Rose Cosmetics

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaPanka, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   eurós boltok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aurora22

2018. november 19.

02-es árnyalatot szereztem be, kicsit csalódás, hogy nehezen lehet felvinni, mert porol, nem is tartós. A szèp szín miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

MsKors

2016. július 10.

Elképesztően porol. Nagyon kell vigyázni, hogy nehogy sok legyen belőle, így gyakorlottabb sminkelőknek ajánlanám inkább. (Mármint magamból kiindulva, mert én bénáztam vele egy darabig.) Érdemes természetes fénynél lecsekkolni indulás előtt! Egyébként jó cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Nussh

2016. február 17.

Nagyon porol, nagyon büdös, a hozzá adott ecsetke nagyon használhatatlan, viszont nagyon pigmentált, és ahogy nézem elég emberes adag, egy darabig biztosan kitart (főleg a pirosító-kollekcióm számát tekintve...). Ár/érték arányban szerintem rendben van, de nem túl nagy a színválaszték, inkább csak a rózsaszín különböző árnyalatai, nagy különbséget nem látok köztük, így nem hiszem, hogy fogok belőle újabbat is vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Parlandorka

2016. január 30.

Két nagyon pigmentált pirosítóm van tőlük, a 02 és a 04 árnyalatok. Az egyiket leginkább sötétebb barbie rózsaszínnek mondanám, a másik barackos rózsaszín. Nagyon kevés kell belőlük, elég, ha éppen csak hozzájuk érintem a pirosító ecsetet, viszont ha ésszel és óvatosan használom, szépen eldogozható, természetes hatású arcpírt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Jossie

2014. augusztus 9.

Ma vettem meg a 04-es árnyalatot, természetesen, ahogy hazaértem egyből kipróbáltam, és meglepetésemre csodálatos színe van. Tény, hogy nagyon kevés kell belőle, és vigyázni kell rá, hogy ne bohócsminket csináljak, de mértékkel csodálatos hatás érhető el, és könnyen "kezelhető". :)
Viszont az enyémhez nem járt se ecset, se tükör. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Viszont az enyémhez nem járt se ecset, se tükör. :(

volgyi.alexa

2014. március 3.

Nekem a 04-es árnyalat van meg, talán ez van a képen is. Nagyon szép, enyhén barackos-rózsás színe van, nagyon természetesen hat az arcomon. Az ecset tényleg nulla, és valóban porzik a pirosító, azonban nagyon pigmentált, tartós, és nagyon könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Kimi

2014. február 23.

Ez az első pirosítóm, 06-os árnyalatban van meg. Először én is túl sokat tettem az arcomra, mert nem volt gyakorlatom, de másnap már nagyon jól tudtam használni. Kicsit felveszek az ecsettel, alaposan lefújom, majd csak a maradékot teszem az arcomra. Így pont jó és tartós. Addig marad fent, amíg le nem mosom. Vettem külön ecsetet is hozzá, mert nem tudtam hogy van benne (:$), de ezek szerint jól tettem. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

AnnaPanka

2014. január 27.

Nekem a képen látható van meg, tényleg nagyon pigmentált. Először elég sokat vettem az ecsetemre, mert a másik pirosítóval megszoktam, hogy viszonylag sok kell, és úgy néztem ki, mint egy bohóc. Az ecsete tényleg használhatatlan, viszont van benne tükör, ami szerintem jó dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Nuss

2013. december 26.

Két pirosítóm van tőlük, egy erőteljesebb, és lágyabb, barackosabb. Mindkét színre igaz, hogy hihetetlenül pigmentáltak, ezért nagyon óvatosan kell velük bánni. Könnyen építhetőek, és magukhoz, ill. az árukhoz képest tartósak is.
A pirosítók nagyon erősen porolnak.
A hozzájuk csomagolt pirosító ecset pedig semmire nem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

A pirosítók nagyon erősen porolnak.
A hozzájuk csomagolt pirosító ecset pedig semmire nem használható.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.