Wellness&Beauty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikkamakka, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Érzéki cseresznyevirággal és rózsa kivonattal.Ez a kézbalzsam gyorsan a bőrbe szívódik. A kezet hosszan tartóan ápolja és hidratálja azt. Puha és kellemes bőrérzetet nyújt.

bettinata

2020. január 13.

Gyorsan beszívódik, az illata kellemes, egy egyszerű kézkrém, nagyon száraz vagy ekcémás kézre nem elegendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

incifinc

2018. október 28.

Ez egy elég fura vélemény lesz: én csakis az illatáért veszem meg. Bolondulok érte...
A hosszan tartó hidratálást egy másik termékkel érem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

A hosszan tartó hidratálást egy másik termékkel érem el.

szilvia.bano

2018. szeptember 3.

Az Essence joghurtos kéz és körömbalzsamot nem éri utol nálam, de alapvetően meg vagyok elégedve vele. Jól hidratál, kellemes az illata, ár-érték arányban is jó. Az ugyanilyen illatú testvajat nagyon szeretem, és ez sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

zsalexa

2018. március 23.

Nagyon jó, vetekszik az Yves Rocher kézkrémeivel is. Beszívódik, finom az illata, és nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Hedör

2018. február 2.

Szerintem ez egy gyenge kézkrém. Akármennyit kenhetek rá, az igazán száraz részeket nem ápolja. Sőt csípi is.
Százszor jobb a TREACLE MOON marshmellowja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Százszor jobb a TREACLE MOON marshmellowja.

Tatinta

2017. november 13.

Véleményem szerint (és eddigi tapasztalataim alapján) a legjobb kézkrém. Az illata pedig fenomenális.
Puhítja és selymessé teszi a bőrt, mindemellett nem hagy maga után zsíros érzetet.
Veri a l'occitane sheás kézkrémét és az Yves Rocher árnikás kézkrémét is. Előbbit azóta nem is vettem, utóbbit ezzel felváltva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Bb.Sophie

2017. október 20.

Nagyon jó krémnek tartom, ár-érték arányban szuper. :) Nagyon kevés kell belőle, jól hidratál és gyorsan beszívódik. Nekem kicsit sok az illata, ezért a -1 csillag. Aki táskába dobós krémet keres, ne ezt vegye mert nagyon puha a tubusa. Én az irodai asztalomon tartom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Imthemoon

2017. augusztus 21.

Szeretem ezt a krémet, tavasszal és nyáron használom, amikor nem olyan száraz a kezem, és jól teljesít:) Igazából a tubus miatt vettem meg, annyira gyönyörűen néz ki szerintem. Az illatáért én nem vagyok annyira oda, a cseresznyevirág érződhetne jobban, és nem szívódik be olyan gyorsan, szóval ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

japanna

2017. április 18.

Pillanatok alatt azért nem szívódik be, de a végeredmény remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Pillanatok alatt azért nem szívódik be, de a végeredmény remek!

Kyry

2017. április 8.

Szerelem első használatra. Nem hittem volna, hogy ennyire oda leszek érte. Rég óta keresek olyan krémet a kezemre ami nem túl zsíros,könnyű, jó illatú, elég könnyen beszívódik és tartósan hidratálja a kezemet. Hát megtaláltam. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak