Rouge Bunny Rouge

Ár:   €59   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. július 31.

Ár:   €59
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fedezzd fel a többdimenziós színek lenyűgöző erejét a RAW GARDEN szemhéjpúder palettával. Négy gazdag árnyalat harmóniája argánolajjal dúsítva, künnyű és selymes textúrával, 3D-s színhatással, szatén-matt kivitelben.

Három színösszeállításban kapható: Loess, Caliche, Antigo

Parabén mentes.

mrsgrob

2018. szeptember 1.

Szeretem a csomagolását, a fekete matt-fényes papírdoboz roppant elegáns. A paletta maga könnyen nyitható, közepesen nehéz selymesen hideg műanyag - elegáns, egyszerű.
Csodálatos minőségű szemfesték paletta. Hibátlanul túlélt egy négynapos utazást gurulós kisbőröndben, egyik szín sem tört meg, egymástól sem váltak el, mintha mi sem történt volna. Emellett ez a legtökéletesebb állagú szemfestékem. Hihetetlenül bársonyos, a porolást hírből sem ismeri, egy élmény eldolgozni, beleolvad a bőrbe. Mondhatnám hogy ennyi pénzért ezt lehet várni, de mennyi más híres és drága makeup esetében nincs ez így!
Antigo-t vettem meg, ami természetes, neutrális színösszeállítás a leírás szerint. A palettában hűvösebbnek látszanak a színek, de nem hidegek, valóban semlegesek kissé a meleg felé hajolva. Közepesen pigmentált, úgyhogy az én világos bőrömön is normálisan lehet használni, nem kell félnem hogy egy ecsetvonással már túlzásba is estem. Remekül lehet őket kombinálni más szemhéjfestékekkel, Inglot matt 349-en remekül mutatnak.
Ránézésre mattnak látszanak a palettában, selymes bőrfényűnek mondanám mindet, semmiképp nem csillognak még közvetlen napsütésben sem.. A legvilágosabb szín kifejezetten selyemfényű de még így is visszafogottan elegáns, remek szemöldök alá akár és belső szemzugba. Én talán jobban szeretném ha mattabb lenne, de így is remek.
Update: levettem egy csillagot mert nem minden színt lehet szépen eldolgozni. Elajándékoztam mert valahogy nem nyúltam érte, a színek nem passzoltak hozzám tökéletesen és inkább a semi-matt való nekem, ez túl fényes, bármilyen elegáns selyem is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.