Rouge Bunny Rouge

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   16 900 Ft

Ez a fényvisszaverő hatású, áttetsző, nagyon enyhén színezett bőrtökéletesítő primer ideális az azonnal frissebbnek tűnő arcszín eléréséhez.

andrea91

2018. augusztus 6.

Fedése nincs neki, még színkiegyenlítésre sem igazán jó. Nem tudom hogy alapozóval együtt működik-e, mert ezt nyáron használom, nyáron pedig nem alapozok. Szerintem inkább nem amúgy, szóval azoknak ajánlom akik alapozó nélkül is elvannak. Ez kb az amit a meteorites gyöngyöktől vártam volna, azt az éteri tünde ragyogást..:) Hogy megéri-e azt nem tudom, mert most megtaláltam azokat a termékeket amikkel a bőröm ilyesmi hatásúan hidratált lesz, de emlékszem hogy szárazabb korában mennyire hiánypótló volt emiatt, mert ettől akkor is úgy tűnt mintha. Azért szerintem érdemes a Tinamuban tesztelni vásárlás előtt, lehetőleg arcon, nem kézen:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.