Ruby Wing

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Ruby Wing körömlakkok a cég által kifejlesztett SolarActive technológiának köszönhetően napfény hatására megváltoztatják a színüket. Mindaddig, amíg napfény éri, ez a szín látható. Bő színválasztékban kapható.

Kiszerelés: 15 ml

laura20020201

2017. november 5.

egyszerűen imádom! tökéletes párosítás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

egyszerűen imádom! tökéletes párosítás

Ennie86

2015. október 18.

Alig vártam, hogy végre kisüssön a nap! Már 1 hete megvettem a Moonstone árnyalatot. Ma végre le is teszteltem! Zseniális!!! :) Alapból diszkrét világoskék színű a lakk de ahogy fény éri, elkezdett belilulni. Őszintén szólva nem hittem benne, de tényleg működik és nagyon szép. :)
3 rétegben ajánlott felvinni, mert akkor fed szépen. Hamar szárad. A tartósságáról még nem tudok írni, mert csak 2 órája kentem fel.
Drága, de szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Drága, de szerintem megéri. :)

Adnilem

2015. május 13.

Szintén a Tide tulajdonosa vagyok. Már elég régen szemeztem vele. :) Maga a lakk színe nagyon jó. Alapból (bent) egy csillámos átlátszó lakk, ami kint málna színűre sötétedik. Nagyon látványos. A felkenése könnyű, gyorsan szárad.

A tartósságával vannak problémáim, ugyanis már az első nap lepattogott a körmeim végéről. A második nap folytatódott és a 3. nap már vállalhatatlan ha sötét színűre vált. Az átlátszónál nem tűnik fel. Második próbálkozásnál kentem rá egy körömerősítő lakkot is, hátha... hát nem. Most vettem alaplakkot és fedőlakkot is, majd teszek még egy próbát! Remélem úgy tartósabb lesz, mert tényleg szép... csak hát 2 napig se? :(

A tartósság miatt csak 4*. Hármat adnék igazából, de a színváltás nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Bajbus

2014. december 16.

Strawberry Shortcake árnyalatban vettem meg. Bent arany színe van, a napfényben odakint pedig sötétbordó. Nagyon szép mind a két szín, rendkívül látványos a különbség a két variáció között! :) Kb egy perc alatt szárad, viszont 3rétegben kell felkenni, különben alig van egy-két csillám az ember körmén, mert maga a lakk színe átlátszó. Állítólag epersüti illata van, de ezt nyomokban sem véltem felfedezni, sőt bizton állíthatom hogy ennél büdösebb lakkom soha nem volt még. Amúgy teljesen szerethető és még poén is! :) tervezem még egy szín megvételét, de valahogy az 5 csillit nem tudom megadni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

skorpió

2014. március 3.

Láttam már sok hőre, vízre színváltó lakkot, de valahogy egyik sem hozott ennyire lázba.
Március óta nézegetem külföldi bloggereknél ezt a lakkot. Ahogy megtudtam, hogy itthon is beszerezhető, már rendeltem is meg! A gyerekek a Mikulást nem várják annyira, mint én ezt a csomagot. :)
Kicsit féltem, hogy csalódást okoz, de épp olyan, mint vártam! A Tide árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Az üveg maga minőséget sugároz, kis címke mutatja rajta a várható színváltozást. Az ecsete egyenes, szépen lehet lakkozni vele. Maga a lakk kicsit zselés állagú, aggódtam is a száradás miatt, de nagyon jó a száradási ideje. Telis-tele van csillámokkal, és amit napfényben művel... pillanatok alatt vált színt! Ezért a pár másodperces váltásért a fotók készítésekor igencsak mérsékelten tudtam lelkesedni. :D
Mellesleg remek UV-szint mérő ez a lakk. Kora reggel és este halvány rózsaszín, a déli órákban erőteljes málna. :)
Megérte ennyit várni rá, ez maga a csoda! Számomra abszolút katarzis!
Up: levonok 1 csillagot, mert rajtam csak 3 napot bírt. Többet vártam tőle. Viszont annyira csodaszép, ha kéne, akár minden nap újra kenném! :)
Up2: Visszakapja az elvett pontot, mert azóta kiderült, hogy egyetlen lakk sem bírja rajtam 3 napnál tovább, így marad 5 csillagos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Megérte ennyit várni rá, ez maga a csoda! Számomra abszolút katarzis!

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!