Rusk

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok

A deepshine smooth nem egy hagyományos sampon. A keratinos simító formula ápoló terápiaként működik, miközben gyengéden tisztítja a natúr és színkezelt hajat egyaránt. A benne található természetes keratin és a tengeri növényi kivonatok regenerálják a haj szerkezetét, így ha a hajad roncsolt állapotban van, akkor is megoldást nyújt számodra! A sampon sűrű, gazdag formulája ápolttá, fényessé és simává varázsolja a hajat már az első használatkor. A sérülékeny haj különleges odafigyelést igényel, hogy megóvjuk egészségét és megelőzzük a haj károsodását. Ha sokszor festeted, gyakran használsz meleg hajformázókat, akkor elengedhetetlen, hogy megadd neki azt a plusz táplálást, amivel folyamatosan megőrzi kitűnő állapotát.

Rudelf

2019. március 21.

Egyik legrosszabb élményem volt a samponok között. Töredezett, kezelhetetlen hajat okozott, egyedül az illata az egyetlen ami értékelhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Katisza89

2018. szeptember 17.

a világ legrosszabb sampon+balzsam kombinációja... Hihetetlenül rossz minőségű. Vékony szálú hajam van, az első két használat után szép lett tőle a hajam, de után totálisan kezelhetetlen, széttöredezett, kiszöszölődött... Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a termék bárkinek is jót tesz a hajával. A párom használta el az egycentis hajára... Ha tizede ennyibe kerülne, akkor se ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ramonanagy0669

2018. május 6.

A termékcsaládból legjobban a sampont és a hajpakolást szerettem. Nagyon drága, ám mégis bevált nekem.
Nagyon sokáig elég volt, több mint fél évig használtam rendszeresen, és hosszú a hajam, nagyon kevés elég volt belőle.
AMikor ezt használtam a hajmosást is kitudtam tolni 3 napig, nem kellett már a második napon megmosnom.
Szépen tisztitotta a zsíros fejbőrömet.
A sampon plusz hajpakolás, de leginkább az utóbbi az amitől tényleg láttam hatalmas változást. Nagyon gyorsan nőtt a hajam, és selymes, puha, erős volt.
Újravenném, de nem önmagába, mert úgy nagyon drága, hanem csomagban :/ meg hát már meg is szüntették. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Szépen tisztitotta a zsíros fejbőrömet.

loira

2018. április 23.

A sampont, pakolást, balzsamot használom együtt és nagyjából eleget tesz az ígérteknek. nagyon roncsolódott hajamat érzékelhetően egészségesebbé és könnyebben kifésülhetővé teszi, ami vizesen érezhető a leginkább. Azonban erősen ellene szól, hogy zsírosít nagyon alapos kiöblítés a hajtövekre való felhúzás nélkül is. Ennyi pénzért elvárnám, hogy ne legyen ilyen mellékhatás és minden funkciót töltsön be maradéktalanul. Fele ennyiért elnézném "neki" Az ár és a zsírosítás miatt veszít tőlem 1-1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Fanni0714

2018. április 19.

Ugyanaz a véleményem mint a kondicionálóról. Szerintem pénzkidobás. Persze viszonylag sokáig elég és jó az illata de ilyen kitételekkel olcsóbban is lehet termékeket találni ilyen minőségben. Viszont csak az áráért és az azért ígért hatás elmaradásáért pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Emmanora

2018. február 25.

Jól tisztít, és nem zsírosítja a hajam. Azt azért megjegyezném, hogy mindenképpen használni kell mellette a balzsamot és a pakolást, különben az eredmény egy szalmakazal. :) együtt viszont tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Serena0123

2018. január 16.

Megvettem az egész csomagot sampon, hajfény, balzsam, pakolás, fésű és a vitaminok. A hajam tényleg puhább lett, viszont gyorsabban zsírosodik. Az illatát imádom, nagyon egyedi. Viszont drága az eredményhez képest. Annyira nem habzik, kicsit inkább zselés állaga van. Nem egy csodaszer az biztos. Nekem göndörödésre hajlamos hajam van (göndör volt csak sokat vasaltam és tönkrement) és erre nem vállt be. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

dorinahezso

2017. december 8.

Göndör száraz hajam van, nekem nagyon széppé varázsolja. A második tubust használom el, hasonló hajhoz csak ajánlani tudom, bár simító hatást nem tapasztaltam. Nem habzik eléggé, ezért külön szoktam felhabosítani, egy szett termékhez kevésnek tűnik ennyi sampon a habzás miatt. Egyébként jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

bogusom

2017. november 6.

Imádom! Szuper termék, csak nagyon drága :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Imádom! Szuper termék, csak nagyon drága :(

Kriszti92

2017. november 6.

Nagyon szép,fényes hajat csinált és éreztem hogy a hajszerkezetemen is javít,ami vékonyszálú és töredezett,ezután űgy éreztem mintha egy plusz réteggel lenne bevonva a hajszálaim,jó,könnyű érzést kelt a hajban :) és ami pozitív és inkább fő probléma nálam,az a zsíros haj,arra is jól hat,mert egy nappal kitudtam tolni a hajmosást :) nagyon jó termék,de önmagában drága,én csak csomagban veszem meg,úgy megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Lecithin, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mipa, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Lecithin, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mipa, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!