s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fnoori, Módosítva: 2015. július 21.

Bronzosító púder.

heni95

2018. április 21.

Kétszer vagy háromszor vettem újra. Sokáig elég, nem tudok rá panaszkodni. A váltásom oka egyedül az volt, hogy olyat szerettem volna ami bronzosító és highlighter együtt, hogy ne kelljen külön használnom ezt és még hozzá highlightert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

DianeD

2018. január 20.

Évekkel ezelőtt vettem meg, de még mindig van belőle. Elég világos a bőröm, az enyém viszont egy sötétebb árnyalat, szóval az elejétől kezdve kontúrozásra használom (amikor megvettem, a városomban még nem lehetett termékeket kapni kontúrozáshoz), és arra nagyon jó. Könnyen eldolgozható és szépen mutat a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Destinyh

2017. október 12.

Glamour napok alatt szereztem be, féláron. Ennyi pénzt abszolút megér! Fehér bőrömhöz tökéletes!! A legsötétebb árnyalat van meg, elég jól pigmentált. És nekem tartós is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

liza431

2017. június 2.

Nekem is a pigmentáltságával van problémám, nem bronzosít, inkább olyan hatást kelt színben, mint egy rosszul megválasztott púder. Tartósnak sem mondanám, de árát tekintve nem tartom pénzkidobásnak, és nagyon sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Lea2

2016. szeptember 15.

Előttem leírta már valaki a problémámat: nem bronzosít, mert túl világosan fog. Nekem a 401-es szín van meg, de még télen sem igazán használható bronzosításra. Különben jó minőségű lenne, régóta megvan, nem porzik, vannak benne kis csillámok amik szép ragyogást adhatnak a bőrnek, viszont most nyáron ha kipróbálom a kezemen egy világos folt lesz rajta. Szóval ez inkább highlighter mint bronzosító...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Barbi88

2016. augusztus 28.

Egynek nem rossz,! Természetes hatást lehet vele elérni, jól pigmentált, közepesen tartós.
Az apró csillámok miatt inkább nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Az apró csillámok miatt inkább nyáron használom.

gbettinaa

2016. augusztus 27.

Ajàndèkba kaptam, magamtól nem vettem volna meg ès újravenni sem fogom. Tetszik benne, hogy nem lehet túlzàsba esni vele, a tartóssàga közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

magichand

2016. július 24.

Nekem tetszik, nem sárga, nem csillog, nem foltosodik, csomagolás rendben. Az tény, hogy a manapság népszerű túlzó kontúrozást nem ezzel csinálnám, de a természetes hatáshoz ez pont jó. Szépek az összetevői, cruelty free, ami nálam plusz pont. Nem egy világmegváltó termék, ezért csak négy csillag, de nem is keresek mást helyette, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

JenniiOlah

2016. július 24.

Nem tudom eldönteni, hogy az én bőrszínemhez túl világos vagy a pigmentáltságával van-e baj.. De gyanítom, hogy inkább a második opció áll fen.
Nem nehéz dolgozni vele, de elég sok rétegbe kell sajnos felvinnem, hogy látszódjon is belőle valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Dézi

2016. május 6.

Glamour napokon vásároltam fél áron. Egynek elmegy, de semmi extrát nem tud. Vannak különlegesebb és szebb bronzosítóim is, így inkább azokhoz nyúlok. A legsötétebb árnyalatot választottam. Egy munkanapot kibír, de délután már meg kell igazítani. Nem nehéz eldolgozni és a pigmentáltsága is átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin