Best of Beauty 2019

s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bársonyos fényű ajakstift, mely egyfelől szép színt ad az ajkaknak, másfelől óvja azokat a kiszáradástól. A toll formának köszönhetően használata egyszerű és eredményes!

6 féle árnyalatban kapható

FarkasManka

2019. április 9.

Egy lehelettel sötétebb csak a számnál így ha diszkrét sminket szeretnék, ez telitalálat, totál természetesnek hat. Jó a textúrája , könnyen felvihető. Tartósnak nem mondanám , sűrűn újra kell kenni de ettől még szeretem.Nehezen találtam olyan rúzst ami natúr hatást kelt , nem üt el a színe így biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

googles

2019. március 27.

A kepen lathato arnyalatot vettem meg a szuperdiszkret, alig lathato smink jegyeben.
Sajnos nem akkora csoda.
Nem apol igazan, tehat kicsit szaraz ajkakon mar nem szep, kiemeli a szarazsagot, nem segit enyhiteni.
Ez a vilagos rozsaszines arnyalat nude lehetett volna, azt az igazi visszafogott apolt hatas kerestem. De csak vilagos bevonatot kepez a szamon es hat egyaltalan nem szep. Valahogy kulon virit, tul vilagos, pedig igazan nincsenek sotet szineim. Csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Sajnos nem akkora csoda.

csadri

2018. október 21.

Nem szoktam rúzst használni, most, így 40 felett kis színt szerettem volna az ajkaimra rakni, ami nem erős, nem szárít, nem túl fényes, picit látszik, na de annyira azért mégsem:))) Ez épp tökéletes. Rózsás-barackos színű, visszafogott, illik az arcbőrömhöz, kis színt ad a számnak, kellemesen jól ápolt hatást kelt. Nem szárít, nem kenődik, nem kellemetlen érzés. Igazán szebbnek érzem magam ;) Nem tudom milyen a tökéletes termék, nekem ez most az ;) Kap öt csillagot, mivel nekem tényleg nincs nagy igényem. Amit szerettem volna, azt teljesítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Anna922

2017. december 31.

Egy burgundira emlékeztető árnyalatot vetem belőle szintén féláron Glamour kuponnal. Igazából már régóta szemeztem a hasonló árnyalatokkal, de nemrég vettem egy ugyanilyen színű felsőt, ami ezzel az ajaktermékkel ütős párosítást alkot. Annak ellenére, hogy balzsam az én számom borzasztóan kiemeli a száraz részeket, ezért csak tökéletesen sima, előtte leradírozott ajkakra tudom felvinni. Elég krémes, ezért nehéz vele precízen dolgozni, és sajnos nem is túl tartós, bár utóbbit nem is nagyon vártam tőle. Nekem ennyi pénzért megérte, mivel csak néha-néha használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Nikolaj

2017. december 29.

Gyönyörű színe van, én a legsötétebb színt választottam. Nagyon nagyon szeretem de nem túl tartós és csekély a hidratáló hatása. De a szín mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

rebekahorvathh

2017. november 28.

Féláron vettem meg tavaly Glamour napokon. Annyit abszolút megér, egy halvány rózsaszín színű van meg nekem. Eleinte nagyon szerettem (ez volt az elso ajak termekem) mert halovány a színe de azert megis latszik, hogy van fent valami es jol is áll. Tartósnak nem mondanam es azert nem is egy óriási hidratalo, de 500 forintert megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

nszolnoki

2017. június 6.

Szép össztevőkkel rendelkező ajakbalzsamocska. Semmi extra, könnyen eltűnik a számról (hova?), ez lehet előnye és hátránya is, remélem előnye, mert beszívódik? Szóval nem tart semeddig sem, de mégis feltettél valamit, aminek még pici színe is van. A Labello Hydro Care gyorsasáságavl tűnik el, annak SP15-je van, ennek szép kis színe. Változatossá teszi az ajakbalzsam palettát, viszem magammal mindehova, ha eszembe jut, felkenem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

bogczi

2017. április 12.

Egy szép, enyhén barackos nude-ra esett a választásom, a színe gyönyörű, de borzalmasan szárít. Nagyon alaposan kell kenegetnem, mert amúgy semmi színe nincsen, de kb. 1 óra múlva totálisan szétszárítja a számat, aztán meg úgy eltűnik, mintha soha nem lett volna ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Alysse

2017. április 7.

Féláron szereztem be Glamour napokon, az essences ajakápolóra asszociáltam róla (amit már sajnos sehol sem találni :s), és vettem egyet. Visszafogott kedves kis színe van, olyan természetes némi csillogással. Hidratálni nem nagyon hidratál. Eredeti áron nem érné meg, de összességében nem rossz kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

r3gina

2017. február 9.

én a 025-ös árnyalatot vettem meg és annyira szeretem!! hidratál, színez, jó ( varázslatos!!) illata van... mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.