s-he stylezone

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Rúzs és szájfény egyben! E-vitamint és málnamagolajat tartalmaz, melyek nyugtatják a bőrt. Parabénmentes.

4 féle árnyalatban kapható

Nihan

2017. április 6.

A mostani Glamour napos kupon akció keretein belül vettem meg. Gyönyörű rózsaszín árnyalat, egész jó illat, szuper ecset, amivel könnyen, és precízen lehetne dolgozni. Ezek az előnyök. Ami miatt viszont nem veszem újra: Ragacsos, túl sűrű, lehetetlenség szépen és egyenletesen eloszlatni, iszonyú halvány a fedése és 3 perc alatt lekopik. Azért elkenegetem, ha már megvettem. Tényleg sajnálom, mert gyönyőrű a színe. :

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

patrisaaaa11

2017. február 1.

Ha az ember lánya - a magyar címkének megfelelően - egy folyékony ajakrúzst vár, akkor nagyot fog csalódni. Nem látok különbséget e között és egy szájfény között.
Amíg rajta van a számon, ragad, de emiatt nem kell sokáig aggódnom, mert hamar lekopik róla.
Viszont nagyon szép színe van (129/105), én ezidáig nem találtam ennyire természetes árnyalatot semmilyen ajakra való festéknél.
Szájfénynek jó, folyékony ajakrúzsnak nem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Szájfénynek jó, folyékony ajakrúzsnak nem igazán.

Erika03

2016. október 14.

Nekem is a 129/115 árnyalat van meg. Féláron vettem, így megérte. Szép a színe, egyenletesen el lehet dolgozni, bár tényleg nem túl tartós. Összességében szeretem, bár a tartósság miatt egy csillag lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

lovecreams

2016. október 12.

Nagyon tetszik a s-he új dizájna..tervben vannak az újféle körömlakkok beszerzése is, de egyelőre az ajakra való cuccokra voltam kíváncsi:) A dm-ben próbáltam csak ki ennek a 129/115-ös (legsötétebb) árnyalatát. Nagyon tetszik a textúra, könnyen felvihető, picit ragacsos,de ez nem zavar. Az ajkaimon nem mászkál el, a fogaimat nem fogta be. Szóval felkentem..aztán nassoltam és ittam is, miközben rajtam volt. Háát szegény nem bír túl sokat, de mentségére szóljon, hogy szépen, egyenletesen kopik. Mivel csak tesztelés volt, valószínűleg nem fogom megvenni. Így 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.