s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. február 11.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Mattosító alapozó.

kikiri22

2017. január 6.

Nagyon gyorsan kiszárítja a bőrt és nem tartós. Az áll, orr és homlok részről pár óra alatt eltűnik az alapozó. Kár, mert a szín tökéletes lenne. Én egy sötétebbet és egy világosabb árnyalatot vettem, így kapom meg a tökéletes színt, de hiába ha nem marad az arcon.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Cynthia99

2016. december 4.

Örültem,hogy találtam egy megfelelő alapozót a világos bőrömhöz,annak is örültem,hogy mattít. Egy idő után annyira lemattította az arcomat,hogy kiszáradt és borzalmas volt,mindig hámlott a fejem. A másik negatívuma,hogy nagyon gyorsan megszáradt,kellemetlen szaga volt,a sminkszivacsom is teljesen beszívta a szagát és a fedése sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Kerekeso

2015. május 31.

Sokaig gondolkodtam, hogy irjak-e rola velemenyt, mert akciosan vettem, meg mar nem is gyartjak, de ugy gondoltam, hogy a dm-töl hatha valaki olvasgatja a termekeikröl a nök velemenyet, es megprobalnak csak olyan termekeket a piacra dobni, ami hasznalhato. Alapjaban veve en szeretem a dm sajat termekeit, mert elegge jo minösegüek elegge jo aron, de ez az alapozo egy agyrem. Nem lehet vele dolgozni, mert egyböl raszarad az arcomra. A szine valami epületes, pedig a dm-ben a csuklomon kiprobalva jonak tünt. A nap folyaman borzaszto curry por szinüve valtozik, es foltos is lesz. Arrol ne is beszeljünk, hogy ez a sarga szin a rancokban megtelepszik, es amit el szeretnenk rejteni, na azt ez a csoda meg ki is emeli. En is el szoktam mindent kenegetni, ide-oda, de ez sajnos hasznalhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

Pingvinke

2015. április 7.

Nagyon szépen mattít és fed. Egyetlen problémája, hogy nekem túl sötét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

Nagyon szépen mattít és fed. Egyetlen problémája, hogy nekem túl sötét

pm2013

2015. január 23.

Ááááá.. azért nem olyan borzasztó ezt a termék, mint amilyennek a többség leírta, de be kell valljam, nekem sem jött be. Régebben a T zónán nekem is odafigyelést igényelt a sminkelésnél, de manapság már inkább a száraz felé hajlik és emiatt a homlokom/orrom és az alapozó nagyon nem szerették egymást. Még normál bőrre elmegy, feltéve, hogy nincsenek rajta egyenetlenségek, mert ha van, ez az alapozó megtalálja és szépen beleül, felnagyítja. Nekem a szárazabb részeket emelte borzasztóan ki. A színárnyalattal nem volt gondom, de a végeredményt minden finomítás után is nagyon maszkosnak találtam, így végül elajándékoztam egy ismerősömnek, akinek a bőrtípusához - remélhetőleg - jobban passzol ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 23.

ginacska

2014. október 9.

Elég nehéz vele dolgozni. Nagyon hamar megszárad a bőrön, pedig az enyém zsíros. Nem jött be a színe miatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 9.

egler.kitti

2014. augusztus 3.

Valóban nem egy jó minőségű alapozó.Az állaga is szörnyű, nehéz dolgozni vele, és a szaga is elég kellemetlen szerintem.Arról nem is beszélve hogy iszonyú hamar lejön.. úgyhogy 1200-1400 ft közötti összegért ez nagyon gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

kumcsyka

2014. június 24.

Számomra ez az alapozó pénzkidobás volt. Régóta porosodik már a fiókomban, mivel fedése egyáltalán nincs és a felkenése is elég időigényes. Az egyik legborzalmasabb alapozó, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Eszter0209

2014. május 14.

Jaj hát ez nagyon rossz! Ha az embernek fizetés előtt fogy ki az alapozója az kifejezetten nehéz helyzet. Hát ezért vettem meg ezt. Hülye voltam, hogy előtte nem néztem meg itt a véleményeket. Az még hagyján, hogy 1300 forintot elkérnek érte, de amit "nyújtani tud" az még gázabb. Alapozónak messziről se hívnám. Mihelyt felkenem, elkezd rászáradni a bőrömre és ragadós lesz. Tovább kenni ezek után már nem tudom a bőrömön, mert foltokban összeáll. De ez még nem minden. Soha semmitől nem viszketett és égett az arcom. Hát ennek sikerült ezt is elérni! Soha nem dobok ki semmit, inkább ímmel-ámmal elhasználgatom, de ez azonnal megy a kukába....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

A legvilágosabb színe is árnyalatokkal sötétebb a bőrömnél, ragadós is, és ráadásul sokba kerül ahhoz képest amit nyújt. SOHA TÖBBÉ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.