s-he stylezone

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moniq0213, Módosítva: 2016. május 2.

Bőrtípus:   Normál

Speciálisan kialakított keféjének köszönhetően gondoskodik az abszolút hosszú, maximálisan dús és lendületes vonalú szempillákról.

Witchvortex

2020. február 21.

Az árát megéri, de semmi extrát nem nyújt.
A keféje ok, de néha túl sok anyagot vesz fel. Egy idő után potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Az árát megéri, de semmi extrát nem nyújt.
A keféje ok, de néha túl sok anyagot vesz fel. Egy idő után potyog.

dreammiyss

2018. január 31.

Most szereztem be újra. Már egy darabot elhasználtam belőle. Nekem egy hihetetlen nagy kedvencem volt az első termékem, talán mert akkoriban még nem rendelkeztem annyi tapasztalattal, mint most. Néha le kell törölnöm a keféjéről a festéket, mert nem szeretem a túl szárazra festett, túl sok termékkel fedett pillákat. Árban nem rossz termék, de azt hiszem keresek majd egy olyat, ami kielégíti a mostani elvárásaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

DianaS

2017. szeptember 4.

Kifejezetten szeretem használni, szép nagy pillákat csinál, de kis idő után potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

danna113

2017. június 10.

Az egyik régebbi dm-box kellemes csalódása volt. A festék nem olyan folyékony, a kissé szárazabb kategóriába sorolható, de emiatt szépen lehet építgetni anélkül, hogy túlságosan sok festéket raknánk fel és csomós lenne a végeredmény. A kefe nem a kedvencem, mert egyrészt nagyon nagy, másrészt túlságosan tömött és ez a kettő együtt nem igazán működik jól velem. A festék lehetne feketébb, de alapvetően teljesen átlagos színe van. A tartóssága egészen lenyűgöző, nem pereg, nem kenődik fel a szemhéjam felső részére egy melegebb napon sem. Összeségében nem rossz darab, de nekem nem elég az a hosszítás, amit ad és sajnos nem is tudja olyan szépen megemelni a pillákat, mint amihez hozzá vagyok szokva és valahogy nehéz egyenletes minőséget elérni vele a teljes pillasoron, ezért kicsit szedett vedett szokott lenni a végeredmény, ha nincs 10-15 percem. Pozitívuma viszont hogy tényleg szépen dúsít. Akinek szempont a pénztárcabarátság és tartósság, annak megérhet egy próbát. Nálam fesztivál alapdarab lesz emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

diaklinko

2017. április 25.

Imádom! Van olyan jó, mint a Maybelline, csak árban még jobb, főleg Glamour-napokon. Dúsít, hosszít, műszempilla hatás. Nálam jól bírja. Évek óta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Mundow

2017. március 1.

Nagyon tetszett kifestés után a végeredmény: műszempilla hatás, szép, hosszú, ívelt és fekete pillák. Aztán napközben többször is találtam egy-két lemorzsolódott darabot, hol a felső szemhéjamon, hol mellette, hol az arcomon. Törölgettem folyamatosan, mégis mire hazaértem az arcomon egy hosszabb fekete vonal volt, ugyanis sikerült elkenni egy kisebb lepergett darabot.
Így számomra használhatatlan, pedig első blikkre jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Így számomra használhatatlan, pedig első blikkre jónak tűnt.

chocollama

2017. február 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, simán tud annyit, mint drágább társai! Tartós, gyönyörűek lesznek tőle a pilláim, és összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Minerva123

2016. december 8.

Kellemes csalódás volt ez a spirál, nem vártam el tőle sokat.
Pozitívuma, hogy tényleg ívelt és nagyon szép dús, hosszú szempillákat varázsol.
Negatívuma viszont, hogy hatalmas a keféje, ami számomra nem rossz, mert én szeretem az ilyeneket, viszont sok festéket vesz fel és hajlamos összetapasztani a szempillákat. Annak ellenére, hogy duci kefe, a szemhéjamra nem kenődik fel festéskor. Ettől a hibájától eltekintve én 5 csillagot adok, mert a végeredmény nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Kellemes csalódás volt ez a spirál, nem vártam el tőle sokat.

niksss00

2016. október 24.

Féláron szoktam venni különböző kuponnapok alkalmával. Egyrészt fantasztikus szempillaspirál, másrészt annyi pénzért ajándék.
Régebben használtam drágább, több ezer forintos szempillaspirálokat is, de rájöttem, hogy teljesen fölösleges, hiszen az olcsóbb márkák spiráljai is bőven produkálnak hasonlóan szép pillákat.

Számomra ez a termék egyértelműen 5 csillagos, bármikor szívesen újravenném - és fogom is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Csillaaw

2016. június 14.

A Galmour-napok alkalmával sikerült akciósan beszereznem, de a teljes árát is abszolút megéri. A beszerzés óta minden egyes sminkelés alkalmával ehhez a spirálhoz nyúlok, annyira megszerettem. Hosszít, dúsít, göndörít, és egyáltalán nem ragasztja össze a szempilláimat -vagyis a pókláb effektus nem áll fenn nála-, szóval nálam abszolút kedvenc lett, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).