s-he stylezone

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: moniq0213, az összetevőket feltöltötte: ErikaTownsend, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Hidratálja a vékony, töredezett körmöket és serkenti azok egészséges növekedését.
  • Megerősíti, megvédi a különösen puha és töredező körmöket.

Barbica1992

2018. március 22.

Én a műköröm leszedése után szereztem be, nagyon szépen helyre hozta a körmeimet. Azóta is használom, mert szép fényes fedést biztosít
😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

😊

MikasAckerman

2017. december 20.

Nagyjából 14 éves koromig gyönyörű, egészséges hajam és körmeim voltak, de azután a hajam elkezdett hullani és töredezni, a körmöm pedig elvékonyodott és már a legkisebb ütés hatására lemezekre vált és letöredezett valamilyen vitaminhiány miatt. A háziorvosom felírt egy multivitamint, amit azóta is szedek, a hajam szebb lett, mint valaha, de sajnos a körmeimmel nem tudott mit kezdeni... de semmi más sem, egészen eddig a kis csodáig. Anya vette kb egy hónappal ezelőtt, gondoltam próba cseresznye, és láss csodát, azóta egyszer sem tört le a körmöm, pedig folyamatosan növesztem. Remélem egyszer talán tényleg olyanok lesznek, mint régen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Cathrine

2016. június 30.

Múlt héten vettem meg, mert az egyik testvérem áradozott róla és nem csalódtam benne. Fölé festettem színes lakkot és az 'all in one nail power' lakkot, így a körmeim, amik nagyjából két nap után mindig mindent ledobnak (a porcelán műkörmöket beleértve) egy egész hetet kibírtak. Nagyon örülök neki, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

moniq0213

2015. november 18.

Örülök, hogy rátaláltam erre a körömerősítőre. Kifejezetten hatásos. Gyenge, lapvékony körmeim sokkal ellenállóbbak, mióta ezt rendszeresen használom. Esztétikailag is szupernek találom, mióta megvan, nem is használok más, színes körömlakkot, annyira szeretem ezt az egyszerűsége, szép fénye miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

noemiparducz

2015. június 12.

Több körömerősítőt kipróbáltam töredező körmeimre, de egyik se vált be. Április óta használom ezt, azóta gyorsabban nőnek a körmeim, sokkal fényesebbek és ellenállóbbak lettek. Nagyon megéri!! Mindenkinek ajánlom!! 2 hónap alatt kb az 1/3-a fogyott el, hetente többször használom, ha elfogy biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szintetikus színező anyag. (Lila)