s.Oliver

Ár:   5325 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

2016-os limitált kiadás

Fejillat: ananász, görögdinnye, citrusos yuzu

Szívillat: egzotikus virágkompozíció

Alapillat: ámbra, trópusi fák, őszibarack

Lgina

2021. január 2.

Azzal a céllal jártam a drogériákat, hogy veszek valami könnyed, bőrbe simuló illatot. Erre a parfümre esett a választásom. Már az üzletben kiderült, hogy ezzel nem fogok illatcsíkot húzni, nem lesz tartós sem, de most pont erre volt szükségem. Valamire, ami csak éppen megillatosítja a bőröm.
Olyan, mintha fel lenne vizezve, több nem is kell belőle, és el is fogom felejteni, hogy valaha a világon volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Lanide

2019. április 17.

Én nagyon megszerettem ezt az illatot. Ha esetleg valakinek akadna elfekvő készlete belőle, akkor írjon rám, megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Reni39946

2017. február 2.

Nagyon megtetszett az illata és alig vártam hogy az egyik kuponos vásárlás alkalmával lecsaphassak rá. Tavaly június óta sikerült sajnos meg is unnom. Csak azért nem ürült ki teljesen az üveg, mert hónapok óta nem nyúltam hozzá, viszont amikor fújtam belőle, több kellett, mint amire számítottam volna ahhoz, hogy egész napra kitartson az illata. Vannak ebben az árkategóriában is, és olcsóbb mégis tartósabb parfümök is. Az illatát szeretem és mivel féláron vettem, nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

niki123

2016. november 12.

Nagyon megtetszett a Dm-ben ez az illat, meg is vettem kuponnal. Most is tetszik az illata, de ritkán fújom magamra, mert szerintem kicsit sok benne az alkohol és csípi a bőröm, ami nem túl kellemes, főleg nem mellkas/dekoltázs tájon. Egyébként nem lenne rossz nyári, virágos illat, de számomra abszolút szúrós, alkoholos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

0bikbik0

2016. augusztus 20.

Én meg a dinnyét nem érzem rajta :-) Ami mondjuk nem baj, mert az ananászt, meg a virágokat jobban kedvelem.
Nekem olyan kis nyári alapillat ez.
Semmi túlbonyolítás, nem túl édes, nem túl friss, nem hivalkodó, átlagosan tartós.
Az üvege is olyan kis egyszerű, de azért nem tucat.
Megszerettem, de nem ő lesz, akit mindenképpen szeretnék majd újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Nekem olyan kis nyári alapillat ez.
Az üvege is olyan kis egyszerű, de azért nem tucat.
Megszerettem, de nem ő lesz, akit mindenképpen szeretnék majd újravenni.

Myrtle

2016. július 22.

Legszívesebben egyest adnék rá, mert leginkább olyan, mintha dinnyés vizet spriccelnék magamra. Semmi jellegzeteset nem találtam benne, egy pillanatig mintha érezni lehetne valami illatocskát, aztán huss, már el is tűnt. Nagyon megtetszett az üvege, és próbálgattam is drogériában, aztán a birtokomba került egy, de rajtam semmi az égvilágon nem érvényesül ebből az illatból. Nyilván mindenkinek más a bőrkémiája, és nem feltétlenül az illat a hibás, de számomra akkor is egy semmilyen illat marad.
Kicsit talán haragszom is rá, mert úgy szerettem volna, hogy jóban legyünk, szeretem ezeket az illatjegyeket. A csomagolása nagyon jól sikerült, mert bár nem egy elegáns darab, számomra visszaadja a nyaralás és a napsütés hangulatát. Jópofa a kis szilikon karika a fújóka alatt, és tetszik, hogy azokra is gondoltak, akik csak bedobják a táskába az üveget. :) Örülök, hogy egy olyan hölgyhöz került végül, akin jól áll, és aki szereti, külön öröm, hogy a kislányának is ez a kedvence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

klau810614

2016. július 16.

Fincsi dinnyés friss illat ami ráadásul tartós is! Nálam ötös! :)

Update: a nagy melegben mindig ezt fújom ,már fél üvegnél járok pedig nálam ez nagyszó 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Fincsi dinnyés friss illat ami ráadásul tartós is! Nálam ötös! :)

Bogyóka

2016. június 30.

Ma vettem meg, nyàrra kerestem valami könnyedebb friss parfümöt. Rajtam a viràgkompozíció ès a yuzu èrződik. Nem bàntam meg. Mellesleg beleszerelmesedtem a csomagolàsba ès az üvegbe is. :-) Àrához kèpest, jó a tartóssàga is. Megy az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

magyaredina

2016. június 29.

Könnyed nyárias illat.
Nincs túlgondolva, a viselőjének sem kell gondolkodnia rajta.
Egyszerű, egyszerűen hordható.
Közepes tartósság, hatósugara alig.
Az üvege szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Könnyed nyárias illat.
Nincs túlgondolva, a viselőjének sem kell gondolkodnia rajta.
Egyszerű, egyszerűen hordható.
Közepes tartósság, hatósugara alig.
Az üvege szép.

dandy

2016. június 17.

A DM-be találkoztam vele, tetszett az egyszerű üveg, de a kezem már tele volt fújkálva mindenféle illattal, így csak papíron jött velem, és nagyon megtetszett. El is határoztam, hogy megveszem. Következő DM túrám alkalmából már csak 1 db doboz árválkodott, teszter sehol, hogy bőrre fújhassam, így megvettem. Alapvetően egy nagyon finom gyümölcsös, trópusi illat, ami elég tartós is, csak a dinnye...az ne lenne benne. Utálom a dinnyét, a szagát, az ízét és azt hittem, mivel a papírcsíkon nem éreztem, hogy rajtam sem lesz érezhető...de nem, a dinnyeszag kikészített. :( Így gyorsan el is adtam. Nem is tudom hány csillagot adjak, mert amúgy nem lenne rossz illat...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.