Best of Beauty 2019

Sabrina

Ár:   1065 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalcsicskitti, az összetevőket feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   eurós boltok

Sabrina 12 Részes Szemhéjpúderpaletta /12-es szemhéjpúder paletta
Ár: 450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
manitia

2016. május 8.

Most találtam a 390,-es boltban. A képen látható paletta van meg. Szuper színek, jól pigmentált és nem az a brutál csillámos borzalom mint néhány olcsó paletta (pl elf-el jártam úgy, hogy rögtön kuka!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Berenice

2013. április 22.

Ma beszédültem a Rákóczi úton lévő boltba és egy ilyennel jöttem ki. Schauma sampon helyett, mert azt elfelejtettem. Meglepően rendben vannak a színek, nem flitter-glitter-80'-as évekbeli csilli-villi ezüstkockás mifenékkel telirakott festékek. Még élesben nem teszteltem, ezért eddig csak közepes.
Á egye fene 4 csillag, mert tényleg szép árnyalatok vannak összeválogatva a palettán.
Az ára pedig már-már gyanúsan kedvező.

upd.: Marad a 4 csillag, mert csuklóból hozza az olcsóbb drogériás szemhéjfestékek (Rimmel, Essence...stb.) minőségét. A sötét árnyalatok szépen mutatnak, a világosak kicsit haloványkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Az ára pedig már-már gyanúsan kedvező.

arybaba2

2013. április 6.

Nekem a metalos szinek vannak meg.De megkeresem majd a kepen lathatot is.Tartos es szepek a szinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

magistra

2013. március 18.

Nekem a kékes paletta van meg. Csak úgy megvettem, minden ok nélkül, ahhoz képest jól pigmentált 390 ft volt mindössze, 12 szín, és mind fog rendesen. Szerintem megéri nagyon!!! Nyilván nem csúcskategóriás termék, de ennyiért kár lett volna kihagyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Corra

2012. július 3.

Nekem pint ez a paletta van meg, nálunk 350 FT-os boltokban kapható. Ezzel együtt én nem nagyon használom, br a színei különlegesek, é snéhány illik is a szememhez, a legtöbb túl harsány rozsdavörös, hétköznapra viselhetetlen a szürke szemehez:) Maga a festék megéri az árát (350 FT:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate