Safeguard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angelina, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Szappanok

Védelem a baktériumok ellen egész család részére, amely nem csak tisztít, hanem hidratál is, nem szárítja ki bőrt. A kezek ápoltak, puhák lesznek.

Violet 1

2017. március 10.

ár-érték arányban nagyon jó. szeretem ezt a márkát ha a bacik elleni küzdelemről van szó :-) nekem az illatával nem volt bajom, enyhe citromos volt amit én vettem. egy hibája tényleg, hogy eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

sandra

2014. június 20.

Gyerekkoromat idézi, akkor mindig Safeguard tüsfürdőket használtam, különösen a zöld illatát szerettem. :) Aztán kb. 10 éven át nem láttam sehol Safeguard termékeket, múltkoriban pedig a Rossmanban rábukkantam erre, 299 forintos áron. Imádom, ugyanaz az illat, viszont ami miatt egy csillagot lekell vonnom, hogy iszonyatosan szárít, és van egy fura vegyszeres utóillata. A bacikra viszont kiválló, a célját mindig is tökéletesen teljesítette :) Azt gondolom ennyi pénz nem sok érte, és sokáig is kitart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Angelina

2014. március 5.

Rossmannban vettem 299 ft-ért. Remélem a bacikat tényleg leszedi, mert egyébként leírhatatlanul büdös, amit nem értek, mert a szappanjainak nincs kellemetlen illata. Egyébként tényleg krémes az állaga. A szaga miatt sajnos lepontozom, szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.