Safeguard

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   225 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalmonik, Módosítva: 2017. május 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Zöldalma illatú kézmosó hab gyerekeknek

6vilag

2019. március 17.

Szerintem nem büdi, de hogy alma illata nincs, az is biztos. Inkább valami szintetikus illata van, ami felejthető, de leszáradás után nem érezni, úgyhogy ez a része a tök mindegy kategóriája. A kis flakon hab állagú kézmosót adagol, ami igen gazdaságos, egy pumpálásnyi bőven elég.
Aprócska tetkómra kellett kifejezetten antibakteriális kézmosót vásárolnom (a mester utasítására), hát erre esett a választásom.
Gondoltam, ha gyerekek bőréhez gyengéd, a sérült felülre is megteszi. Nekem semmi bajom vele, és iszonyúan sokáig elég. Nap, mint nap használjuk a férjemmel, én még ilyen kiadós szappannal nem találkoztam, az biztos. Beleszerettem általa a hab állagú kézmosókba...az, hogy még antibakteriális is hab a tortán, nem szárít jobban, mint bármelyik másik termék. Nem tudok jobbat, már újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

kismadár

2019. március 12.

Kicsit valóban szárítja a bőrt, ezt már más Safeguard kézmosónál is észrevettem. Zöld alma illata van, viszont mellette van egy furcsa műanyag szaga is, szintén másik Safeguard-nál is lehet érezni ezt a mellék "illatot". Egyébként egy nem rossz kézmosó, bár kedvenc nem lesz. A dolgát teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

sorsi83

2018. augusztus 15.

Borzasztóan büdös. A fura, hogy mire elhasználtuk, megszoktuk. Eléggé szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Színezék. Lilás piros.

Színezőanyag. Zöld.