Salcura

Ár:   4990 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. január 19.

Ár:   4990 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krém ekcémára és pszoriázisra hajlamos bőr számára

A Bioskin Zeoderm egy bőrgyógyászatilag tesztelt, tiszta és természetes készítmény, amely a száraz és érzékeny bőr ápolására alkalmas, illetve az alábbiakra hajlamos bőr esetén:

• ekcéma
  • pszoriázis
  • allergiás bőr
  • viszkető bőr
  • dermatitisz

A tudományosan igazolt bioaktív formula klinikailag bizonyított hatású összetevőket tartalmaz, többek között 10% ureát és 2,5% zeolitot a száraz és viszkető bőr megnyugtatására. Az egyéb természetes összetevők, mint a természetes lenmagolaj, olívaolaj, borágó olaj és jojobaolaj jól ismertek bőrszárazságra és a bőr diszkomfortérzetére gyakorolt előnyös hatásukról.

Arcon és testen is alkalmazható.

Lolychan

2019. január 1.

Ingyenes mintát kértem a honlapjukon (szerintem a mai napig lehet). 4-es csomagban érkezett, egy lemosó, egy arckrém, egy szérum és egy sos krém. Az első 3-at használtam együtt az esti rutinomban. A krém állaga testes, lassan beszívódó. Elég egy keveset felkenni, különben órákig kenheted, nem szívja be magát. :D A krém maga sárgás színű, illata a gyógyszertári krémekre emlékeztet. Külön nem tudom véleményezni, de a 3-as rutinnak hála reggelre szebb bőrrel ébredtem, a pattanásaimat csökkentette, a sebek gyógyulását elősegítette. Ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>