Sally Hansen

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LucLuc, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Exkluzív és innovatív körömerősítő valódi 18 karátos aranykivonattal, mely egy lépésben ápolja és táplálja a körmöket. A 18 karátos aranykivonat pajzsként védi a köröm felületét. Megakadályozza a körmök töredezését és lemezes szétválását, valamint hidratál.

anita.szaraz

2019. január 16.

Megláttam egy női magazinban és úgy éreztem azonnal kell nekem...inkább hajtottam volna tovább. Egyszerű felhasználóként én drágának tartom egy olyan lakkhoz képest, ami (szerintem) csak az üvegében néz ki jól. Nincs annyi aranyszínű pehelyke benne, hogy szép egyenletesen el tudjam oszlatni a körmömön. Aztán lemosás közben meg minden lejön már csak ez a kis szirszar nem.
Egyékbént a lakk gyorsan szárad és nem magasfényűre. Az én gyenge körmömön nem segített. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Cdorcci

2018. július 19.

Lehet az én elvárásain voltak nagyok ,de óriási pofáraesés volt ez a lakk. A körmöm semmit nemnem erősödött,és nem tudom hogy létezik e ilyen,de gyakorlatilag szárította a körmömet. Csúnya lett,és barázdás . Ha ingyen adnák sem kellene soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

bianka093

2018. március 21.

Ettől a lakktól erősödött meg a papírvékony körmöm. Másodpercek alatt megszárad. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

bbrilona

2017. szeptember 10.

Már 1.5 üveggel elhasználtam. A körmeimről nagyon rövid idő alatt lepattog minden lakk, a legdrágábbak is. Ezzel az alappal azonban kitartanak 4-5 napig. Nem lehet viszont folyamatosan használni, mert egy idő után durván töredezni kezdenek tőle a körmök. Ennyit tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Lolatapsi

2016. február 12.

Hamar besűrűsödött, nehezen lemosható es többszöri használat után besargitotta a kormeimet.Kimondott erősítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Myrkky

2015. október 16.

Sajnos 0 csillag nem adható, sem mínusz, pedig azt szeretnék adni neki. Ennek a terméknek köszönhetőleg kellett levágni a pár nappal ezelőtt tökéletesen egészséges körmeimet, és rettentő dühös vagyok!! Hétfő délután kentem fel manikűr alapnak ezt a lakkot. Örültem, mert szép, és az ecsete is teszik. Matt felületűre szárad, és a színes lakkok szépen terülnek rajta. Ma, azaz péntek délelőtt vettem észre, hogy a körmöm hátoldalán nagy fehér foltok és vonalak láthatóak. Sötötlila lakk volt fölé kenve, így kitűntek a foltok. Alig vártam, hogy munkából hazamenve lemoshassam, és sajnos beigazolódott a sejtésem: a fehér foltok a lemezes szétválást mutatták, egyszerűen hihetetlen még mindig!! A vonalak pedig repedések! Tök egészséges több, mint 2 cm hosszú körmöket, melyekre büszke vagyok-voltam, ennyire tönkretesz egy ilyen termék!!!!! Inkább mérgező fedőlakk néven kéne árusítani vagy nem tudom..... A pelyhek nyilván nem aranypelyhek, és sajos szinte beleépülnek a körömbe, olyan nehéz eltávolítani. Még autómakettek festésére sem ajánlom, mert lehet az acélt is megmarja......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 16.

bandita

2015. július 25.

Ez a lakk gyönyörű! Előrebocsátom, hogy nem körömerősítő célra vettem, hanem a benne tobzódó aranyló pehelykék miatt, életet lehelni néhány megunt színárnyalatomba, mint fedőlakk. Ennek szellemében írom tehát a véleményt.
Az INCI gondos áttanulmányozását követően oda jutottam, hogy a lakkban leledző szabálytalan, finom aranypelyhek nem a 18 Karátos arany tényleges pelyhei, hanem a 9. összetevőnek köszönhető mesés, meggyőző effekt.
Természetesen van benne arany-összetevő, de Sally Hansen biztos akart lenni a dolgában, és tett még bele aranyszín pelyheket is, hogy biztosabban elhiggyük! :D :D
A pelyhek által két rétegben borított felület hipergyorsan szárad, bő tíz perc alatt koppanósra, és teljesen sima, sehol nem áll ki a felszínből zavaró darabka-ó Istenem, de rég vágytam már hasonló körömlakkra!
Már két rétegben is kiadós mennyiségű aranypehely kerül a körmökre, de szivaccsal ez a hatás még extrémebbé tehető.
Ha valaki dekorcélokra tervezi használni, egy fényes fedőlakkot mindenképp javaslok felé vinni, mert ennek a lakknak a felülete nem teljesen tükörfényes.

A hardener funkció szerintem inkább azáltal valósul meg, hogy a lakk egészen rugalmas, és ragaszkodó, nem igazán hajlamos önmagában a lepattogzásra, így a körömlemezt kicsit védi a mechanikai behatásoktól, de nem gondolom, hogy ténylegesen "táplál".....izémizé.

Perpill hasonló leheletaranypelyhes, könnyen kezelhető körömlakkot sehol nem láttam, így teljes lelki nyugalommal szórom rá a csillagokat, még akkor is, ha picit húzósnak érzem az árát.....bááár, ha jól átgondolom a dolgot, egy pillanatig sem hezitáltam, amikor megpillantottam, hogy kell-e ez nekem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Acetyl Cysteine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Biotin