Sally Hansen

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: styList, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Láb make-up, tartós bőrszínező a napbarnított bőrhatás elérésére. Könnyű formula.

Palmaria kivonat tartalma segíti a szeplők, erek és egyéb bőrhibák egységes fedését és fokozza a mikrokeringést az egészségesebb, feszesebb lábakért.

Vízálló és nem fog.

Teszt: Sally Hansen AirBrush Legs folyékony harisnya

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vanília

2024. január 20.

Én is akciósan rendeltem és nagyon elégedett vagyok vele! Fehér bőrre a legvilágosabb árnyalat pont annyi színt ad, ami természetes, könnyen és gyorsan felvihető, egyszerűen klassz! Első felvitelnél én rontottam el, hogy nem kentem be a lábam előtte és kicsit száraz volt, hámlott, de egy kis hidratáló krémmel megoldottam a kezdeti "nehézséget".
Kis update 9 év(!) távlatából:) Még mindig imádom ezt a "folyékony harisnyát", ami szerintem nem csupán lábon működik, hanem más testrészeken is. Én annyira fehérbőrű vagyok, hogy a karomon és a dekoltázsomon, nyakamon is szoktam használni, ha túl sápadtnak látom magam. Gyönyörűen eloszlatható, nem maszatol össze semmit, simán le lehet mosni este, nem kell vele "bajlódni", mint az önbarnítókkal. Soha nem volt vele semmi gondom, irritációm, sokszor újravettem. Az ideális smink testre:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 20.

Manciska

2019. augusztus 1.

Notinoról rendeltem, de ha valaki tud esetleg Szegeden lelőhelyet szóljon, mert én nem találtam. :) A legsötétebb árnyalat mellett döntöttem, végül nem bántam meg, nem is vagyok hófehér alapból se. Seprűvénákat nem fogja eltakarni, ilyet senki se várjon tőle, ellenben nagyon szép bőrű virgácsokat varázsol és totálisan vízálló. Tusfürdős szivaccsal két körben jön le, mintha rámragasztották volna, így legalább nem kell izgulni, hogy esetleg nyomot hagy valahol. Szóval: újravevős :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

mikkamakka75

2019. július 17.

Airbrush.. hàt ez azért nem annyira fedi a valósàgot, mert tömény, nehezen eldolgozható habot nyom, amit nagyon gyorsan el kell kenni, mert irtó hamar szàrad. Ennyi az aprócska negatívum. Az eredmény meg csupa pozitívum.. egysèges, selymes fényű, napbarnított làbak (meg karok, mert oda is kentem..). A sport és különböző balesetek sajnos nyomot hagytak rajtam.. na azokat ez sem fedi el teljesen, mègis olyan szépek voltak ma a virgàcsok, hogy egyfolytàban azokat néztem. És nem csak èn 😅

A Tan àrnyalatot vettem meg, ami kinyomva sokkal sötétebb, mint a bőröm, de eldolgozva tökéletes. Nem vettem észre, hogy bàrmit is megfogott volna, szappanos vízzel simàn lejött, a törölköző nem lett barna fürdés utàn. Nem ragad, nem büdös.. kell ennél több?? Igen! Még egy flakonnal 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

rosa.love

2019. május 24.

Update: Sajnos a Mullerben mar nem kaphato! Az eladono szerint sokan keresik naluk, de sajnos mar nem elerheto. Sporoljon meg egy utat, aki ezert megy oda, mint ahogy en tettem:(
Vegul neten rendeltem meg, jo sok szallitasi koltsegert :/

Hofeher boromre megvettem a legsotetebbet, adjunk neki, gondoltam,ha mar arra vetemedtem h festeket fujok a labaimra, legyen ütős az eredmeny. Egyaltalan nem lett brutalisan sotet. Kb mintha erosebb onbarnitoval kentem volna be. Viszont annyira gyonyoru egyenletes, fenyes lett a labam, hogy alig birtam levenni rola a szememet:D
Megdicsertek tobben is.
A karjaimra is fujtam, ott is tok jol mutat. Feher, szeplos, nehol apro anyajegyes borom van, de ezzel ugy neztem ki, mint akit photoshopban szerkesztettek. Par oraig,amig tartott. Sajnos eleg hamar elfogyott, sztem 5 hasznalatot se birt ki (mondjuk magas vagyok, eleg sok kellett). Es ugy emlekszem, az apro szoszok, porszemek nagyon ragadtak ram, amig a boromon volt ez a termek.
Ez a nehany evvel ezelotti tapasztalatom, de iden ujra beruhazok ra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Vegul neten rendeltem meg, jo sok szallitasi koltsegert :/

Megdicsertek tobben is.
Ez a nehany evvel ezelotti tapasztalatom, de iden ujra beruhazok ra.

Vivivien

2019. április 6.

Imádom, nyáron szoknyás időben kötelező. Hiába barnulok le, a lábamom lévő seprűvénák, foltok látszanak, ettől gyönyörű egységes lesz a bőrkép. Felvinni nem a legegyszerűbb, gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar megszárad, de ki kell tapasztalni, mert megéri! Vízálló, nem fogja be a ruhát, nem pereg, nem olvad le napközben, este zuhanyzásnál lemosható tusfürdővel. Csak ajánlani tudom, szuper önbizalmat ad :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Most próbáltam első alkalommal ilyen típusú terméket, gondoltam kiváltom az önbarnítót míg össze nem szedek némi színt. A tenyerembe fújva picit meglepett az állaga, és a színének mélysége (médium). Sajnos nem hidratáltam előtte megfelelően, ezért nem lett tökéletes az első használatnál de talán csak én láttam picit foltosnak. Pozitívum hogy gyorsan szárad, szép a színe, egyszerű használni, és jól bírta 30 fokba. Negatívum, hogy hiába mostam le tusoláskor, nem jött le maradéktalanul, és megfogta a törölközőt.

UP:Jár az öt csillag! Most a nyár közepén még kb félig van, igaz csak szoknyás napokon használom de nálam elég kiadós, a törölközőből pedig kijön:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

fenye

2017. június 8.

Nekem a színe rendben van, de a fedése nem az igazi. Apró bőrhibák (pórusok, seprűvéna) takarása miatt használom elsősorban, hogy egyenletes legyen tőle nyáron a lábamon a bőr, de egy normál alapozó sokkal jobban elfedi ezeket a hibákat.
Amiatt praktikusabb talán, hogy permetezni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Amiatt praktikusabb talán, hogy permetezni kell.

Nena

2016. július 2.

Nyáron nekem megváltás. A bőröm elég világos, amit nem vagyok hajlandó napoztatni, vagy szoliba járni. Illetve akármit is csinálok, a lábam mindig tele van kis pöttyökkel. Ősztől tavaszig ez nem probléma, nyáron viszont eléggé zavar. A medium glow árnyalatot vettem meg, tapasztalataim a következőek. Nem egy alapozót kell elképzelni, hanem a bőr textúráját változatlanul hagyó árnyalót, ami a hibákat nem fedi el, de sokkal egységesebb és egészséges színű/fényű felületet hoz létre. Gyorsan szárad, nem fogja össze a világos cipőt sem, nem kopik, meleg szappanos vízzel könnyen lemosható. Ha valaki az erősebb fedést keresné (kevésbé szép színnel), akkor inkább a make up factory hasonló termékét szerezze be. Nyárra ezt kettesével rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Csengibengi

2016. május 17.

Light Glowt vettem meg...Túl sárga, nehéz eldolgozni, mindent összefog...csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

rockroka

2016. január 2.

Szeretem, főleg akkor használom, amikor valami miatt nem tökéltes a lábam (pl. a szőrvisszanövés 'megjavítása' miatt pici seb van rajta stb). Könnyű eloszlatni, kézzel szoktam jobban elkenni, tényleg tökéletes lábakat varázsol, ám 40 fokban félnék használni, amikor amúgy is izzad az ember meg mindenhez hozzá ragad ha leül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.