Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ecsetes kiszerelésű körömágybőr-ápoló olaj az egészséges, sima körmökért. Rehabilitálja, kisimítja a száraz, beszakadt körömágybőrt. E-vitamin tartalmának köszönhetően segít megelőzni a köröm töredezését. A jázmin- és rózsakivonat nyugtatja a bőrt. Lakkozott körmökön is használható.

csill87

2019. február 6.

Meglepett a géles állag, de tényleg isteni sárgabarack illata van. Egyébként a CND Solar oil után ez sajnos nem tűnik jó minőségűnek, amellett ez túl szintetikus érzetű. Én akciósan vettem, így rendben van, de a teljes árát nagyon nem éri meg. Nem is hidratál megfelelően, inkább csak közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

ticske

2018. november 18.

Szörnyű állapotban lévő körmeimre kerestem valamit amikor rátaláltam, pont akciós volt. Az állaga meglepett, azt hittem folyékony lesz, a végét elég nehéz kivarázsolni a tubusból. Szépen tette a dolgát és rendbe hozta a száraz, sérült körömágyamat. Teljes áron elég drága, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

sdiablo

2018. április 12.

Minden női táskában ott lenne a helye, annyira jó! Sajnos nagyon csúnyán ki tudnak száradni a körömágyaim, ha visszavagdosom, még csúnyább, körmöshöz meg valahogy mindig idegenkedtem eljárni. Reggel és este szoktam használni, hamar beszívódik és valóban, azonnal szebb látványt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

agirlhasnoname

2017. október 23.

Éjszakára kentem fel nem csak a körömágyaimra, hanem a körmeimre is. Tapasztalataim alapján a termék egyszeri használata visszaállítja a körmök géllakk leoldás előtti egészséges, természetes állapotát. (Próbálkoztam mással is, hiper-szuper hidratálókkal, olajokkal, de egyik sem segített.) Kiállta a többszöri szappanos kézmosás próbáját is, a pozitív eredmény nem változott! Nagyon örülök! :)))

A körömágyaimmal nem volt problémám egy-két sérülést leszámítva, de a felvitel utáni reggelen azt láttam rajtuk, hogy szép ápoltak lettek. Az illata friss sárgadinnyés-virágos-gyümölcsös jellegű, nagyon tetszik! Áttetsző gél, kényelmes felvinni, ellenáll az enyhébb külső behatásoknak. Nagyon ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

mazsoletta

2017. február 28.

Évek óta használom és nagyon elégedett vagyok vele. A kiszerelése tartós és az ecsetes megoldással sincs problémám. Ha egyszerre sok jön ki csak az egyik kezemen kenem végig és a másikkal összedörzsölgetem. Ha sebesre beszakad a körömágyam 3nap alatt nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Ildie

2015. augusztus 25.

Borzalmas az összetétele, de a párom körömágya mindig undi, nem szeretem.
Gondoltam ettől majd jobb lesz. határozottan jobb lett, de azért kell hozzá piszkafa, meg sikárkefe is, deműködik.
Saját körmömön is próbáltam, és szebbek lettek. Volt egy sebes körmöm, abba amikor belement véletlenül , akkor nem csípte, semmi para nem volt vele.
A kiszerelése tök jó, néha kicsit nehezen adagolható, de ha több jött átkenek a másik körömre, még mindig jobb ez az ecset, mintha nem ez lenne.
Nem folyik, bekencézés után lehet gépelni, vagy bármicsinálni és egy kis idő után lepusolni.
Csodának nem nevezném, de egy jó ötlet, jó drágán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Borzalmas az összetétele, de a párom körömágya mindig undi, nem szeretem.
Csodának nem nevezném, de egy jó ötlet, jó drágán.

azure84

2014. június 16.

Először is... borzalmas állapotban szokott lenni a köröm ágyam. Folyton kiszárad én meg tépkedem, bár talán mostanában egyre kevesebbet.
Akciósan jutottam hozzá a Müllerben 1400Ft körüli összegért.
Nem olaj, hanem géles állagú az anyag. A tubus végén ecset van, amivel felapplikálható a szer. Nagyon szépen karban tartja a körömágybőrömet, tényleg hatásos.
Viszont.... ez az ecsetes megoldás nekem nem jön be. Mint említettem gél állagú ezért egyszerre sok jön ki belőle, vagy semmi ha nem nyomom eléggé a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 16.

Akciósan jutottam hozzá a Müllerben 1400Ft körüli összegért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.