Sally Hansen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   29,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: msz0315, az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 16.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   29,5 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Egy blogon írt jó vélemény miatt vettem meg, rinocérosz körömágyam van, télen még rosszabb. Valóban felpuhítja, és könnyebb visszatolni, de a makacsabb körmeimen nem elég a MAX. 45 másodperc, amíg elvileg fenthagyható. Szóval én simán tovább hagyom fent, akkor picit jobb a helyzet. Azért csak a 4*, mert egy picit drágának találom, bár ez a mennyiség nekem évekre elegendő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Lina14

2019. június 18.

Én maximum hetente egyszer vetem be, eléggé meg tudja puhítani a körömágyat, ettől pedig sérülékenyebb lehet az. Nekem bevált a visszatoláshoz, azért nekem vágni még mindig kell felesleges bőrt, elég sok termelődik nálam. Kevés kell belőle, nem kell sokáig fent hagyni, a nyomkodós adagoló szerintem hasznos és ügyes. Nekem tetszik, de nem használnám sokat semmiképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

szeliger

2018. augusztus 23.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de számomra egy teljesen használhatatlan terméknek bizonyult. Párszor próbáltam, de inkább csak rontott a körömágyon, utána a körömágy bőre sokkal sérülékenyebb lett, berepedezett. Két éves hánykolódás után ma kukába vetettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

amarie84

2018. július 2.

Alternatívan nem körömágyra, hanem a talpam és a sarkam bőrkeményedéseire használtam, olyan 3-4 percig hagytam rajta. Soha korábban nem sikerült ilyen szépen lereszelni a bőrkeményedéseimet. Szóval multifunkciós, nem csak a kézre használható. Remek termék, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Mona29

2018. június 4.

Nagyon szeretem, már a második flakonnal használom. Néha pár percig, néha tovább hagyom a bőrömön, de nem okozott még kárt. Használata utána könnyen visszatolható a bőr. Mondjuk, most egy kicsit felemelték az árát, emiatt eléggé zabos vagyok, de biztos, hogy még újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

BTLaura

2017. szeptember 27.

Alapvetően elégedett vagyok vele.
Bár annak ellenére, hogy nincs sok "eltávolítanivalóm", nem oldja fel (1 perc után sem, nemhogy 15mp), de levágom a felpuhított részeket és kész.
Eddig az Alverde tollát használtam, kb azon a szinte van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Alapvetően elégedett vagyok vele.
Eddig az Alverde tollát használtam, kb azon a szinte van nálam.

sterlingsilver

2017. szeptember 8.

Nagyon ott van a szeren! Nagyon rosszul néztek ki a körömágyaim, hihetetlenül elhanyagoltam a körmeimet. Felvittem ezt a kis csodaszert, 10 mp ha eltelt és már kapartam is le egy narancsfapálcikával. Nagggyon jóóó! Mindent lehozott, amit le kellett. Újra meg fogom venni! 5 csillag néki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

CeCeDrake

2017. szeptember 8.

Update: a maga kategóriájában csodaszer. Amióta használom, nincs gondom a körömágybőrrel, a száraz részekkel, semmivel. A köröm felületén is használom esetenként.
A nikotin elszíneződést is úgy viszi, mint a radír, cigiseknek ajánlom.

Kíváncsiságból vettem egyet. Azt kell hogy mondjam, nagyon jó! Kézre, lábra használom és valóban működik. Ajánlom! Számomra minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

A nikotin elszíneződést is úgy viszi, mint a radír, cigiseknek ajánlom.

cattitude

2017. június 25.

körömágybőrre, köröm mellett az ujjaim kiszáradt bőrére és magára a körmöm felületére is kenem - utóbbit csak óvatosan, havonta egyszer, pár másodpercre, de amióta így használom, azóta sokkal jobb polírozni a körmeim. nincsen sok problémám a körömágybőrömmel, de ezzel a géllel még azok is megszűnnek. nem várom meg, hogy leoldja, inkább lemosom és visszatologatom őket. nagyon sokáig elég egy tubus, még akkor is, ha az elefántbőrű lábaimra is kenek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

dori96

2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.
Nem fáj, nem szárítja ki a körömágyat, mégis szép,ápolt,gondozott lesz.Szerintem sokáig is elég lesz,megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.