Salvatore Ferragamo

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetétel: mandarin, jázmin, pacsuli

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

angelina69

2018. augusztus 27.

Ez az illat melegebb időben és most a kicsit hűvösebben is szépen megmutatta magát rajtam. Olyan szépen, hogy engem megigézett. Nem kell nagy húha, meg hasonló egekig magasztaló szavak. Ez az illat elég egyszerű, de mégis szép, mert van benne harmónia. Könnyed és kellemes érzést nyújt. Virágos (fehérvirágok), gyümölcsös, enyhén édeskés, leheletnyit savanykás, mégis üde. A pacsuli, ami nálam bizonyos esetekben kiveri a biztosítékot, ebben az illatban nem erőszakos. A szillázsa nem túl nagy, és elég gyorsan még bőrközelibbé válik, ezért kb. 5 óra múlva lehet frissíteni. Hétköznapokon simán hordható. Szeretem az ilyen egyszerű, ugyanakkor vidámságot, könnyedséget, szépséget sugárzó illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Juditeszter

2016. november 1.

Jó pár éve volt meg nekem az az illat, imádtam! Könnyű és mégis határozott, nagyon-nagyon finom, tisztaságillat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

csikosmatyas

2016. augusztus 2.

A tipikus "szőkenő rózsaszín melegítőben" illat ... de nekem nincs hozzá melegítőm :-\

Megtartom. De melegítőt már az oviban sem tudtak rámerőltetni 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Megtartom. De melegítőt már az oviban sem tudtak rámerőltetni 😁

agatha3

2015. szeptember 23.

szeretem mert tiszta illat :) a 4 csillag pusztán azért,mert lehetne tartósabb....na de ezért az árért fújom akár naponta többször :) tartósabbnak ott van nekem a Chanel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

gerbaud

2012. január 31.

Nem hagyott bennem mély nyomokat ez az egyszerű illat. A mandarin a jázminnal alkotott kapcsolata sem túl kedvező számomra: a mandarintól kissé keserű, fanyar, ami engem zavar. Hozzá kell tennem, alapból sem szeretem a mandarin illatát, tehát mandarin- és jázminkedvelőknek tetszhet. Az üvege nagyon szép, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lila színű.