Sandel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2012. február 29.

Kategória:   Hajformázók

A hajfixáló habtól nem ragad össze a haj, a frizurának rugalmasságot, tartást és fényt ad.

Hecate

2018. április 18.

Nagyon elégedett voltam a hajformázóval, bár nekem igen kevés mennyiséget kellet használnom különben nagyon lelapult tőle a hajam. Viszont a száraz hajam kiválóan táplálta, kedveltem az illatát. Azért vonok le két csillagot, mert a pumpája csak a flakon feléig bírta így más spriccelőbe voltam kénytelen tölteni, illetve hiába olcsó többet már nem láttam és nem tudom hol lehet beszerezni, nem sok helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

barkuska

2017. augusztus 7.

Nagyon jól bevált eddig, az ilyenekhez képest (nagyon száraz a hajvégem) jól teljesít, szép fényes tőle a hajam. Off: hol lehet ilyet venni? :D Kaptam és ötletem sincs, hol keressem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Wendy

2013. szeptember 5.

Egyszerűen imádom!! Nekem bevált, teljesen jó az ár-érték aránya. :) Nekem puha lesz tőle a hajam, és jó illatú. Néha szoktam fele-fele arányban Taft Power hajhabbal keverni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid